Cumartesi, Temmuz 4, 2020
Ana Sayfa Çeviri Acil Yeminli Tercüme

Acil Yeminli Tercüme

Zamanınız Sınırlıysa veya Hiç Yok İse…

İş akışının yoğun yaşandığı ve günlerin koşturmaca içerisinde geçtiği günümüzde pek çok sebepten dolayı acil yeminli tercüme ve çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Acil yeminli tercüme hizmeti tercüme sektöründe vazgeçilmez alanlardan biridir. Kurumsal ve bireysel pek çok müşteri çeşitli sebeplere dayalı olarak acil yeminli tercüme hizmeti talep etmektedir.

Neden Acil Yeminli Tercüme ve Çeviri?

Kurumsal ihtiyaçlar bağlamında bakıldığında yurt dışı ortakları bulunan şirketlerin saat farkı dolayısıyla işlerini yetiştirmek istemesidir. Katalogların ve broşürlerin basıma acil yetiştirilmek istenmesi, acil yetiştirilmesi gereken sözleşmeler, toplantı tutanakları, ihale dosyaları, gümrükte malların fazla bekletilmemesi adına gümrük evraklarının yetiştirilmek istenmesi gibi sebepler acil yeminli tercüme hizmeti taleplerine örnek verilebilmektedir.

Bireysel Olarak Acil Yeminli Tercüme İhtiyaçlarınız…

Bireysel ihtiyaçlar bağlamından bakıldığında ise vize, vatandaşlık, çalışma ve oturma izni gibi süreçler, yurt dışında bir ülkenin eğitim ve sağlık hizmetlerinden yararlanma, yurt dışında evlenme, gayrimenkul alım satımında bulunma, şirket kurma gibi aciliyet isteyen işlemler esnasında da mutlaka bir yeminli tercüme bürosuna başvurulmaktadır.

Ticaret odaları randevu sistemiyle işleyen kurumlardır. Dolayısıyla kişiler yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleri esnasında yanlarında mutlaka yeminli tercüman bulundurmalıdır.

Acil Yeminli Tercüme ve Çeviri İşlerinizde Okeanos…

Tüm bunların ışığında acil yeminli tercüme ve tercüman hizmetini doğru yeminli tercüme bürosu ile almanız gerekmektedir. Okeanos Tercüme şirketi müşterilerinin aciliyet gerektiren işlemleri için yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellikle pratik çözüm önerileri sunmaktadır.

Okeanos Tercüme, acil olan taleplerinizde tercüme ve tercüman hizmeti sağlamaktadır. Acil ihtiyacınız olabilecek pasaport, diploma, nüfus kayıt örneği, diploma, tıbbi rapor, kimlik, aile cüzdanı gibi her türlü belgeler için acil yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Çeviri çözümleri, acil yeminli tercüme ve tercüman hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr veya info@okeanostercume.com.tr adreslerinden bizlere ulaşabilir ya da 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlardan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

GÜNCEL YAZILAR

Özel Şartlarda YKS 2020

Özel şartlarda YKS 2020, bilindiği üzere dünyaca bir pandemi sürecinden geçiyoruz.  COVID-19 salgınının olumsuz etkilediği alanlardan birisi de haliyle eğitim sektörü… Pandemi nedeniyle ertelenen ve...

Osmanlıca Tercüme ve Osmanlıca Çeviri

Osmanlıca tercüme ve çeviri, Osmanlıca, 13.yy’da Osmanlı İmparatorluğunda kullanılmış olan dilin adıdır. Çoğunlukla Arapça ve Farsçanın etkisi altında kalan bir dil olarak Arap alfabesinin...

Farsça Yeminli Tercüme

Farsça yeminli tercüme, Farsça, İran başta olmak üzere Tacikistan, Afganistan, Özbekistan ve Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan, Hint-Avrupa dil ailesinin Asya kolunun Hint-İran öbeğinde arasında...

Azerice Tercüme ve Azerice Çeviri

Azerice tercüme ve Azerice Çeviri, Azerice veya diğer bir deyişle Azerbaycan Türkçesi Türk dilinin Oğuz veya Batı lehçelerinden biri olup Azerbaycan'ın resmi dilidir. Azerbaycan'ın yanı...