Cumartesi, Ekim 24, 2020
Ana Sayfa Çeviri Aksaray Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Aksaray Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Aksaray yeminli tercüme hizmetimiz, Okeanos Tercüme her dilde ve her terminolojide gösterdiği başarıyı Aksaray tercüme ve Aksaray yeminli tercüme hizmetlerinde de büyük bir titizlikle sunmaktadır.

İstanbul’un Fatih ilçesi’nde Vatan Caddesi ve Millet Caddesi’nin kesiştiği noktada yer alan Aksaray, İstanbul’un en tanından semtlerinden birisidir. Unkapanı, Laleli, Fındıkzade gibi tarihi semtlerle çevrili bir yer olarak oldukça ziyaretçi almaktadır.

Şehir tramvayının ve metronun kesiştiği yerde olması ve Topkapı, Fatih ve Beşiktaş gibi semtlerin kesişim noktasında olması nedeniyle şehir içi ulaşımda başlıca aktarma noktalarındadır.

Aynı zamanda İstanbul’un en yoğun ticaretinin olduğu yerlerden biri de Aksaray’dır.  Ülkemizin her bölgesinden ve her milletten yabancı turist ve iş insanının çok yoğun olarak ziyaret ettiği bir semtimizdir.

Aksaray Yeminli Tercüme ve Çeviri Hizmetimiz

Yurt içi ve yurt dışı ticaretin yoğun olduğu Aksaray semtine dair yürütülen tüm global çalışmalar bağlamında Aksaray tercüme, çeviri  ve Aksaray yeminli tercüme hizmetine yoğun talep oluşmaktadır.

Katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, ISO ve TSE belgeleri ve fizibilite raporları gibi dokümanların bu kapsamda tercümesi gerçekleştirilmektedir. İlgili dokümanlar alanında uzman, deneyimli tekniker, mühendis ve mimar olan tercüman ve editörler tarafından tercüme edilmektedir.

Her global sistemin temel yapısını oluşturan hukuki alanda vekaletname, sözleşme, mahkeme evrakları, şirket tüzüğü gibi belgelerin tercümesi gerçekleştirilmektedir. Hukuki alanda tecrübe sahibi tercümanlar bu anlamda avantaj sağlamaktadır.

Fındıkzade’ye yakın oluşuyla sağlık alanında önemli bir yer olan Aksaray’da çeşitli tıbbi raporların, tahlil sonuçlarının Aksaray tıbbi tercüme hizmeti sağlanmaktadır. Hasta hayatına mal olabilen tıbbi tercüme mutlaka alanda bilgi ve deneyim sahibi kişilerce büyük hassasiyet ve dikkatle gerçekleştirilmelidir.

Aksaray Yeminli Tercüme

Vize, ikamet, vatandaşlık, şirket kuruluşu, nikah ve boşanma gibi işlemleri kapsamında pek çok evrakın Aksaray yeminli tercümesi sağlanmaktadır. Pasaport, kimlik, ehliyet, nüfus kayıt örneği, doğum belgesi, sabıka kaydı, sicil gazetesi ve vergi levhası gibi evraklar bu kapsamda resmi anlamda tercüme edilmektedir.

Aksaray Tercüme Bürosu Taleplerinizde Okeanos…

Tüm Aksaray tercüme işlemleri profesyonel bir tercümesi bürosu aracılığıyla gerçekleştirilmelidir. Okeanos Tercüme, kurulduğu günden beridir etik ilkelerine ve değerlerine bağlı çalışmalarını uygun fiyat, kalite ve acil tercüme politikası çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Her biri belirli uzmanlık alanına sahip, tecrübeli tercümanların çalıştığı Okeanos Tercüme’de gerçekleştirilen hiçbir tercüme hizmetinde hatalara ve kalitesiz tercüme hizmetine yer yoktur. EN15038 Kalite Standartları ile tüm tercüme işlemlerinizin kalitesi ve güvenilirliği garanti altındadır.

Aksaray tercüme, çeviri ve Aksaray yeminli tercüme hizmeti hakkında detaylı bilgi için www.okeanostercume.com.tr web site adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca GSM & WHATSAPP 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlarımızdan kolaylıkla müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Her yere ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır…

GÜNCEL YAZILAR

Kişisel Gelişim ve İş Hayatı

Kişisel gelişim ve iş hayatı, büyük rekabet ortamlarında kurumların ve işletmelerin ayakta kalabilmesi üretim fonksiyonlarını en verimli biçimde kullanmalarına bağlıdır. Bu üretim fonksiyonları arasında...

Sınav Stresiyle Başa Çıkmanın 5 Yolu

Sınav stresiyle başa çıkmanın yolu, çoğu öğrenci sınavları yaşamlarının birer dönüm noktası olarak algıladığı için bu sınavlardan önce aşırı stres ve kaygı bozukluğu gibi...

Kişisel Gelişim Nedir?

Kişisel Gelişim Nedir?  Çoğu insan sürmekte olduğu yaşamdan ve kendisini algıladığı konumdan memnun değildir. Çünkü, herkes kendisinden daha iyi olan birinin varlığından haberdardır ve...

Motivasyon Nedir?

Motivasyon Nedir? Daha önce kilo verme programlarına başladığınız oldu mu hiç, veya vücut geliştirmeye merak saldınız mı daha öce, yahut bir yabancı dil öğrenmeye...