Perşembe, Temmuz 2, 2020
Ana Sayfa Çeviri Ataşehir Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Ataşehir Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. 2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar’dan bazı mahallerin içine katılmasıyla ilçe statüsü kazanarak İstanbul’un 39 ilçesinden biri olmuştur. İlçenin 2013 itibariyle nüfusu 405.974 ve 17 adet mahalleye sahiptir. İnşaat şirketlerinin Ataşehir’in batı tarafında bulunan arazilerin uygunluğundan dolayı konut ve ofis projelerini bu bölgede gerçekleştirmesiyle Batı Ataşehir hitabı ortaya çıkmıştır.

Ataşehir ile ilgili tarihlenebilen ilk yerleşim 14. Yüzyılda gerçekleşmiştir.

Ataşehir sınırları içerisindeErenköy Gümrüğü olarak bilinen ve günümüzde de faaliyette olan Erenköy Gümrük Müdürlüğü 328.960 m2 alan üzerinde yer almaktadır. Bunun dışında Ataşehir özellikle son yıllarda lüks yaşantının Anadolu yakasında yeni bir silüei olmuş ve birçok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Modern ofis alanlarına sahip ilçede Bankalar ve genellikle hizmet sektöründe ya da ofis ortamına sahip işletmeleri bünyesinde barındırmaktadır.

Ataşehir Teknik Tercüme ve Ataşehir Teknik Çeviri

Ataşehir iş dünyasının Anadolu Yakasında büyük ilgi göstermesi sebebiyle çok sayıda firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle teknik alanlarda faaliyet gösteren ve global pazarda ilişkiler kuran her firmanın Ataşehir teknik tercüme ve Ataşehir teknik çeviri işlemi talebi oluşmaktadır. Ataşehir teknik tercüme ve Ataşehir teknik çeviri yapılırken terimlerin doğru kullanılması, terminolojik bütünlük ve cümlelerin kısa, net, anlaşılır olması gibi hususlara büyük hassasiyet gösterilerek teknik tercüme ve teknik çeviri işlemi yapılmaktadır.

Ataşehir Acil Tercüme ve Ataşehir Acil Çeviri

Ataşehir acil tercüme ve Ataşehir acil çeviri son ana kalan ya da teslim tarihi sınırlı olan tüm projelerde gerçekleştirilir. Bireysel ya da kurumsal talepler doğrultusunda teslim tarihinin belirlenmesi ve kısa sürede tamamlanıp teslim edilmesi gereken tercüme projeleri Ataşehir acil tercüme ve Ataşehir acil çeviri kapsamında ele alınmaktadır. Ataşehir acil tercüme ve Ataşehir acil çeviri projelerinde tüm ekip eş zamanlı olarak çalışır. Müşteri talep ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak en kısa zamanda tamamlanıp teslim edilen projelerdir.

Ataşehir Yeminli Tercüme ve Ataşehir Yeminli Çeviri

Ataşehir yeminli tercüme ve Ataşehir yeminli çeviri pasaport, kimlik, ehliyet, vekaletname, imza sirküleri, diploma, sertifika, transkript, sigorta evrakları, banka evrakları, vize evrakları, ikamet işlemleri evrakları, doğum belgesi, ölüm belgesi ve daha birçok evrakta yeminli tercüman tarafından gerçekleştirilir. Ataşehir yeminli tercüme ve Ataşehir yeminli çeviri, yeminli tercüman tarafından yapılan tercüme edilen evraka ıslak imza ve kaşe yaparak resmiyet kazandırılmasıdır. Ataşehir yeminli tercüme ve Ataşehir yeminli çeviri bireysel ya da kurumsal müşteri talebi sonucunda düzenlenmektedir.

Ataşehir Noter Onaylı Tercüme ve Ataşehir Noter Onaylı Çeviri

Ataşehir noter onaylı tercüme ve Ataşehir noter onaylı çeviri, yeminli tercüman tarafından tercüme işlemi gerçekleştirilen ve yeminli tercüme olarak düzenlenen evrakın noterlik makamında noter tarafından tasdik edilmesi işlemidir. Ataşehir noter onaylı tercüme ve Ataşehir noter onaylı çeviri işlemi müşteri tarafından talep edilmesi ile işleme alınmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme profesyonel ekibi ile kurulduğu günden bu yana etik ve ilkelerine bağlılığını uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme ile birleştirerek müşteri odaklı yaklaşımı ile hizmet sunmaktadır.

Ataşehir Yeminli Tercüme, Ataşehir tercüme ve Ataşehir çeviri hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ve 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

GÜNCEL YAZILAR

Özel Şartlarda YKS 2020

Özel şartlarda YKS 2020, bilindiği üzere dünyaca bir pandemi sürecinden geçiyoruz.  COVID-19 salgınının olumsuz etkilediği alanlardan birisi de haliyle eğitim sektörü… Pandemi nedeniyle ertelenen ve...

Osmanlıca Tercüme ve Osmanlıca Çeviri

Osmanlıca tercüme ve çeviri, Osmanlıca, 13.yy’da Osmanlı İmparatorluğunda kullanılmış olan dilin adıdır. Çoğunlukla Arapça ve Farsçanın etkisi altında kalan bir dil olarak Arap alfabesinin...

Farsça Yeminli Tercüme

Farsça yeminli tercüme, Farsça, İran başta olmak üzere Tacikistan, Afganistan, Özbekistan ve Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan, Hint-Avrupa dil ailesinin Asya kolunun Hint-İran öbeğinde arasında...

Azerice Tercüme ve Azerice Çeviri

Azerice tercüme ve Azerice Çeviri, Azerice veya diğer bir deyişle Azerbaycan Türkçesi Türk dilinin Oğuz veya Batı lehçelerinden biri olup Azerbaycan'ın resmi dilidir. Azerbaycan'ın yanı...