Perşembe, Ağustos 13, 2020
Ana Sayfa Çeviri Beşiktaş Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Beşiktaş Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Beşiktaş Yeminli Tercüme hizmetimizle İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan Beşiktaş’taki bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için üst düzey hizmet sağlıyoruz.

İki Kıta Arası Geçiş Noktası…

İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Beyoğlu ve Sarıyer ilçeleriyle komşuluk yapmaktadır.

Alan olarak dar ve nüfus bakımından düşük bir ilçe olmasına karşın iki kıtayı, yani İstanbul’un iki yakasını birbirine bağlayan ilçeler arasında yer almaktadır.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerinin bağlantı yollarının bulunmasından kaynaklı günlük 2 milyon kişinin geçiş noktası konumundadır.

Tarihin, Turizmin, Ticaretin Birleşme Noktası…

Osmanlı mimarisi eserleri, Boğaziçi yamaçlarındaki doğa manzaralarını, üniversiteleri ve Levent-Maslak hattındaki iş merkezlerini barındıran işlek bir alandadır.

Dolmabahçe Sarayı, Çırağan, Sarayı ve Yıldız Sarayının bulunması, Mimar Sinan Üniversitesi gibi tarihi bir üniversitenin bulunuyor olması konumuna önem katmaktadır.

Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Kuruçeşme, Ortaköy, Yıldız gibi tarihi oldukça eski, mimarisi üst düzey semtler de Beşiktaş’ı güzel kılmaktadır.

Beşiktaş Yeminli Tercüme Hizmetimiz…

Beşiktaş Tercüme

Gerek Beşiktaş’ın konumunun vermiş olduğu avantaj, gerek ticaret, turizm ve tarihi bir semt olma özelliği Beşiktaş’ı çeşitli sektörlerde geliştirmiştir.

Bugün pek çok sebepten dolayı Beşiktaş tercüme ve Beşiktaş yeminli tercüme hizmetleri verilmektedir.

Beşiktaş Teknik Tercüme

Kullanım kılavuzu, katalog, broşür, teknik şartname, web siteleri gibi çeşitli içerikler için Beşiktaş teknik tercüme hizmeti verilmektedir.

Teknik tercüme ilgili alana ve terminolojiye büyük hassasiyet gösterilmesi gereken bir tercüme çeşididir. Dolayısıyla profesyonel bir şekilde hizmeti verilmelidir.

Beşiktaş Hukuki Tercüme

Beşiktaş’ın bugün pek çok hukuk bürosunu barındırıyor olması çeşitli evrakların tercümesi için bir tercüme bürosuna başvurulmasına temel hazırlamaktadır.

Bu kapsamda sözleşme, toplantı tutanakları, tüzük, genelge gibi pek çok evrak için Beşiktaş hukuki tercüme hizmeti sağlanmaktadır.

Beşiktaş Ticari Tercüme

Maslak-Levent hattı İstanbul’un çeşitli iş merkezlerinin yer aldığı yerlerden birisidir. Dış ticarette önemli olan gümrük evrakları, bilançolar, ticari faturalar, bilanço gibi pek çok evrakın Beşiktaş ticari tercüme hizmeti verilmektedir.

Ticari ilişkilerin sağlıklı bir şekilde gelişmesi bağlamında rakamlar, oranlar ve ticari terimler oldukça önemlidir.

Beşiktaş Tıbbi Tercüme

Sağlık raporları, ameliyat raporları, laboratuar sonuçları, web siteleri, ilaç prospektüsleri gibi pek çok tıbbi içerik için Beşiktaş tıbbi tercüme hizmeti verilmektedir.

Hasta hayatı ile yakından bağlantısı bulunan sağlık sektöründe söz konusu içeriklerin tercümesi büyük dikkat ve hassasiyet gösterilerek gerçekleştirilmelidir. Sağlık sektöründe deneyimi bulunan tercümanlar bu tercüme alanı için tercih edilmektedir.

Beşiktaş Yeminli Tercüme

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda pek çok evrak resmi kurumlara ibraz edilmektedir. Bu noktada Beşiktaş yeminli tercüme hizmeti gerekmektedir.

Pasaport, diploma, transkript, kimlik, ehliyet, sözleşme, vekaletname, imza sirküleri, sicil gazetesi gibi evraklar bu noktada sıklıkla tercüme edilmektedir.

Yeminli tercüme bireylerin ve kurumların iş yaşantılarında ve normal yaşantılarında büyük öneme sahiptir. Vize, vatandaşlık, eğitim başvuruları, ihaleler, gümrük süreçleri gibi çeşitli işleler için oldukça gereklidir. Dolayısıyla tercüme sektöründe adından söz ettirmiş, kalite sertifikası doğrultusunda hizmet veren bir tercüme bürosu tercih edilmelidir.

Beşiktaş Tercüme Bürosu

Beşiktaş tercüme ve yeminli tercüme talepleri için profesyonel hizmet sağlayan, etik değerlerinden ödün vermeyen bir tercüme bürosuyla çalışılmalıdır. Bu sayede yaşantılarda büyük öneme sahip süreçler için endişe, sıkıntı duyma gibi duygularınız ortadan kalkacaktır.

Okeanos Tercüme şirketi müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentileri doğrultusunda hizmet veren bir Beşiktaş tercüme bürosudur. Tercüme projeleri için uygun fiyatlar, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Beşiktaş tercüme ve Beşiktaş yeminli tercüme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. İlaveten 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Şehir içi ve yurt içi bütün her yere ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır…

GÜNCEL YAZILAR

Dijital Pazarlamada Yabancı Dil

Dijital pazarlama internet kullanıcıları hedeflenerek internet ortamında ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı bir çeşit pazarlama yöntemidir. Günümüzde dijital ortamda sınırlar ve mesafelerin kalkmasıyla dijital pazarlamada...

Tapu Randevu

Tapu randevu, taşınmaz malların alım ve satım işlemlerinin gerçekleştirilmesinde Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'nden randevu almak gerekmektedir. Tapu randevu işlemleri online olarak yapılabilmesi gibi Alo 181...

Yabancı Dil Nasıl Geliştirilir?

Yabancı dil nasıl geliştirilir? Yabancı dil bilmek, uluslararası ilişkilerin geliştiği ve küresel etkileşimin arttığı günümüzde önemli bir etmendir.  Aynı zamanda başka kültürlerden ve coğrafyalardan...

Sağlık Turizmi ve Tercüme

Sağlık turizmi ve tercüme hizmeti, küreselleşen dünyamızda ülkeler arası işbirliklerinin, seyahat özgürlüklerinin ve olanaklarının artması ile birlikte sağlık turizminde de birtakım gelişmeler olmuştur. Özellikle son...