Pazartesi, Ekim 19, 2020
Ana Sayfa Çeviri En Yakın Tercüme Bürosu

En Yakın Tercüme Bürosu

İster bireysel, ister ticari, pek çok sebepten dolayı tercüme talebinde bulunan kişiler ya da kurumlar her an kendilerine en yakın tercüme bürosu arayışındadırlar. Ulaşılabilirlik, hızlı sonuç alabilmek ve güvenilirlik vazgeçilemez kriterlerdir.

Bireysel olarak vize başvurusu, vatandaşlık işlemleri, eğitim, sağlık ya da evlilik işlemleri gibi sebeplere dayalı olarak çeşitli belgelerinin tercümesine ihtiyaç duyulur.

Ticari olarak da ithalat – ihracat işlemleri, ortaklıklar, yatırımlar gibi bir çok işlemler için talep edilir. Şirketler yeminli tercüme veya acil tercüme talepleri doğrultusunda bir tercüme bürosuna başvururlar.

ULAŞABİLECEĞİNİZ EN YAKIN TERCÜME BÜROSU

İşlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmek niyetinde olan kişiler ve kurumlar bunun doğrultusunda başvuracakları tercüme bürosunda belli başlı özellikler aramaktadır. Buna göre işlemlerin daha hızlı gerçekleştirilmesi ve zamandan tasarruf bağlamında çalışılan tercüme bürosunun şirketlere ya da kişilere yakın olması önemlidir. Ancak kişilere ya da kurumlara en yakın tercüme bürosu kaliteli çeviri hizmeti sağlama bağlamında her zaman olumlu sonuçlar vermeyebilir. Tercüme fiyatlarının uygun olması tek başına yeterli değildir. Önemli olan uygun fiyata, zamanında ve güvenilir tercümenin teslim edilmesidir.

GÜVENİLİR, HIZLI ve HESAPLI ÇÖZÜM

Okeanos Tercüme, İstanbul’un merkezi kabul edilen Şişli’de bulunması ve kolay ulaşılabilir olması avantajını müşterilerine sunmaktadır.Pek çok kurum ve kuruluşun yer aldığı Şişli’de bulunan konumuyla kısa süre içerisinde ulaşılabilir bir yeminli tercüme bürosu olma özelliği taşımaktadır.

Okeanos, Avrupa Birliği’nin kabul ettiği tek Tercüme Kalite Belgesi olan EN 15038 belgesine sahiptir. Sunmuş olduğu Uluslararası standartlarda hizmetlerini kabul edilebilir uygun fiyatla müşterilerine sunmaktadır.

Bünyesinde pek çok dilde uzman tercüman kadrosunun yanı sıra ilgili ve güler yüzlü personelleri ile birlikte taleplerinizi en kısa sürede yanıtlamaktadır.

Aradığınız en yakın tercüme bürosu ve hizmetleri olarak Okeanos Tercüme şirketini tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız olan, yeminli tercüme ve acil tercüme hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. İsterseniz de 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımız veya 0212 221 45 21 numaralı sabit hattımızdan bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

İster şehir içi isterseniz şehir dışı ÜCRETSİZ KARGO ile teslimat hizmetimiz vardır…

GÜNCEL YAZILAR

Motivasyon Nedir?

Motivasyon Nedir? Daha önce kilo verme programlarına başladığınız oldu mu hiç, veya vücut geliştirmeye merak saldınız mı daha öce, yahut bir yabancı dil öğrenmeye...

Ko-Ko Tekniği Nedir?

Yabancı dil öğrenmede alternatif teknik arayanlar için: Ko-Ko Tekniği Nedir?  Muhtemelen birçoğumuz yabancı bir dili öğrenmek için en etkili ve kısa sürede sonuç veren...

Dillerin Ortak Özellikleri ve Farklılıkları

Dillerin ortak özellikleri ve farklılıkları açısında incelediğimizde birden fazla kavramla karşılaşırız. Bu kavramlar aracılığıyla dillerin yapısal ve anlamsal özellikleri belirlenmektedir. Bu yazımızda diller arasındaki...

Şartname Çevirisi ve Tercümesi

Şartname çevirisi ve tercümesi, kamuya dair alım, satım, kiralama, devretme gibi konularda teknik ve idari konuları belirleyen yazıya şartname denir. Şartname çevirisi genel itibari...