Perşembe, Ağustos 13, 2020
Ana Sayfa Çeviri Finansal Tercüme ve Finansal Çeviri

Finansal Tercüme ve Finansal Çeviri

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yurtdışına açılan firma sayısı her geçen gün artmaktadır. Yurtdışı pazara açılan her firma şirket kuruluşu, ortaklık, şubeleşme gibi işlemler sırasında finans kayıtlarının finansal tercme ve finansal çeviri işlemine ihtiyaç duymaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme finansal terminolojiye hakim deneyimli tercüme ekibi ile finansal tercüme ve finansal çeviri projelerinde firmalara hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır.

Finansal tercüme ve finansal çeviri işlemi gerçekleştirilirken terimlerin doğruluğu ve tutarlı olması, rakamlar, değerler, formüller, grafik ve tablolar en az cümlelerin doğruluğu kadar büyük önem taşımaktadır.

Mali tablo analizleri, sigorta belgeleri, bilançolar, finansal analiz raporları, banka raporları, hesap planları gibi evraklar finansal tercüme ve finansal çeviri kapsamında ele alınmaktadır. Finansal tercüme çalışması yürütecek olan tercüman her iki dilde terminolojiye hakim, terimleri doğru kullanabilen kişiler olmalıdır.

Finansal tercüme ve finansal çeviri evrakları müşteri talepleri doğrultusunda yeminli finansal tercüme ya da noter onaylı finansal çeviri olarak da onaylı olarak da sunulmaktadır.

Finansal tercüme ve finansal çeviri projeleriniz için info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da www.okeanstercume.com.tr web sitemizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzda ve 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

GÜNCEL YAZILAR

Dijital Pazarlamada Yabancı Dil

Dijital pazarlama internet kullanıcıları hedeflenerek internet ortamında ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı bir çeşit pazarlama yöntemidir. Günümüzde dijital ortamda sınırlar ve mesafelerin kalkmasıyla dijital pazarlamada...

Tapu Randevu

Tapu randevu, taşınmaz malların alım ve satım işlemlerinin gerçekleştirilmesinde Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'nden randevu almak gerekmektedir. Tapu randevu işlemleri online olarak yapılabilmesi gibi Alo 181...

Yabancı Dil Nasıl Geliştirilir?

Yabancı dil nasıl geliştirilir? Yabancı dil bilmek, uluslararası ilişkilerin geliştiği ve küresel etkileşimin arttığı günümüzde önemli bir etmendir.  Aynı zamanda başka kültürlerden ve coğrafyalardan...

Sağlık Turizmi ve Tercüme

Sağlık turizmi ve tercüme hizmeti, küreselleşen dünyamızda ülkeler arası işbirliklerinin, seyahat özgürlüklerinin ve olanaklarının artması ile birlikte sağlık turizminde de birtakım gelişmeler olmuştur. Özellikle son...