Perşembe, Temmuz 16, 2020
Ana Sayfa Çeviri Hadımköy Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Hadımköy Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Hadımköy yeminli tercüme hizmetimizle, Hadımköy ve çevresinde tercüme ve yeminli tercüme hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimize profesyonel hizmet veriyoruz.

Sanayi Semti…

İstanbul’un Arnavutköy ilçesinin bir semtidir. Çeşitli sektörlerden sanayi bölgelerini barındırıyor olması Hadımköy’ü önemli bir semt haline getirmiştir. HASİAD (Hadımköy Arnavutköy Sanayi ve İş Adamları Derneği) adında bir dernek bulunmaktadır.

Dernek, Hadımköy’de faaliyet gösteren sanayici ve iş insanlarının mevcut potansiyellerini değerlendirmeleri bağlamında katkıda bulunmaktadır. Böylelikle ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına fayda sağlamaktadır.

Hadımköy sanayi bölgesinde makine, kimya, matbaa, plastik gibi pek çok teknik alanda faaliyet gösteren firma bulunmaktadır.

Hadımköy Yeminli Tercüme Hizmetimiz…

Hadımköy  Teknik Tercüme

Mevcut makinelerin, ürünlerin ve cihazların kullanım kılavuzu, katalogu, broşürü, AT uygunluk beyanı, kalite sertifikası için Hadımköy teknik tercüme hizmeti verilmektedir.

Ülkemizin sanayicilik alanında önemli bölgelerinden birisi olması nedeniyle ilgili teknik dokümanların çevirileri alanda uzman ve bilgi sahibi teknik tercümanlar aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

Hadımköy  Hukuki Tercüme

Hadımköy’deki firmalarla işbirliği içerisinde bulunan pek çok uluslar arası şirket bulunmaktadır. Bu itibarla çeşitli sözleşme, toplantı tutanağı gibi içerikler için Hadımköy hukuki tercüme hizmeti verilmektedir.

Hukuk birtakım yasal süreçleri barındıran bir alandır. Bundan dolayı hukuk dokümanların çevirisi alanda uzman ve ülke hukuk sistemleri hakkında bilgi sahibi kişilerce gerçekleştirilmelidir.

Hadımköy  Ticari Tercüme

Ticari ilişkilerde önem arz eden ticari yazışmalar, faturalar, bilançolar ve poliçeler gibi evraklar için Hadımköy  ticari tercüme hizmeti sağlanmaktadır.

Rakamların doğru girilmesi, ticari terimlerin doğru kullanılması ticari tercüme açısından önemlidir. Bundan dolayı gerekirse tercümesi yapılan evrak tekrar gözden geçirilmelidir.

Hadımköy  Tıbbi Tercüme

İlaç prospektüsleri, tıbbi cihaz kullanım kitapçıkları, web siteleri, doktor raporları gibi pek çok tıbbi içerik için Hadımköy  tıbbi tercüme hizmeti verilmektedir.

Tıbbi dokümanlar hasta hayatı için kritik önem taşıyan belgelerdir. Dolayısıyla tam ve doğru tercüme hizmetinin sağlanması adına uzman tercümanlarla çalışmalıdır.

Hadımköy  Yeminli Tercüme

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda, bir evrakın resmi bir makama sunulması durumunda Hadımköy  yeminli tercüme hizmeti gerekmektedir.

Yeminli tercüme işlemi ilgili belgelerini noterliğe sunan tercümanların noter huzurunda yemin etmeleri doğrultusunda aldıkları yeminli tercüman unvanıyla gerçekleştirdikleri işlemlerdir.

Yeminli tercüman bu doğrultuda tercüme işlemi tamamlanmış gerekli kontrolleri ve editleri yapılmış belgeyi kaşelemekte ve imzalamaktadır. Böylelikle evrak resmiyet kazanmaktadır. Eğer noter onayı gerekiyorsa ilgili belge ona göre hazırlanmaktadır.

Sözleşme, vekaletname, sicil gazetesi, vergi levhası, doktor raporları, ticari faturalar, pasaport, kimlik gibi belgeler bu doğrultuda tercüme edilmektedir.

Tercüme işlemi tamamlanan belgeler editör ve kontrolörler aracılığıyla tekrar gözden geçirilmekte, kalite güvencesi sağlanmaktadır.

Yeminli tercüme süreci bireylerin ve kurumların hayatlarında önemli bir yere sahiptir. Dolayısıyla tam ve doğru tercüme hizmeti veren bir tercüme bürosu aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

Hadımköy  Tercüme Bürosu

Hadımköy  tercüme ve yeminli tercüme talepleri için uzman tercüman kadrosuna, deneyimli proje koordinatörlerine sahip bir tercüme bürosu gerekmektedir.

Tercih edeceğiniz Hadımköy tercüme bürosu sizlere kaliteli ve güvenilir tercüme hizmetini uygun fiyatlarla ve zamanında sağlamalıdır. Okeanos Tercüme, yılların deneyimi, etik değerleri ve ilkeleri, ve profesyonel kadrosu ile bu ölçütler için idealdir.

Okeanos Tercüme şirketinde, müşteri her zaman en önceliklidir. Bu kapsamda çeviri hizmetleri sürekli olarak yenilenir ve geliştirilir. 2013 yılından günümüze kadar sahip olduğu EN 15038 Tercüme Kalite Belgesi ve Standartları ile nitelikli hizmet vermeye devam etmektedir.

Hadımköy  tercüme ve Hadımköy  yeminli tercüme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. İlaveten 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Şehir içi ve yurt içi bütün her yere ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır…

GÜNCEL YAZILAR

Tercümanlık ve Yabancı Kültürler

Tercümanlık ve yabancı kültürler, kaynak dilde sözlü veya yazılı olarak ifade edilenleri hedef dile aktarmakla görevli kişilere tercüman denilmektedir. Tercümanlık ve Yabancı Kültürler Tercüme işlemi genel...

Özel Şartlarda YKS 2020

Özel şartlarda YKS 2020, bilindiği üzere dünyaca bir pandemi sürecinden geçiyoruz.  COVID-19 salgınının olumsuz etkilediği alanlardan birisi de haliyle eğitim sektörü… Pandemi nedeniyle ertelenen ve...

Osmanlıca Tercüme ve Osmanlıca Çeviri

Osmanlıca tercüme ve çeviri, Osmanlıca, 13.yy’da Osmanlı İmparatorluğunda kullanılmış olan dilin adıdır. Çoğunlukla Arapça ve Farsçanın etkisi altında kalan bir dil olarak Arap alfabesinin...

Farsça Yeminli Tercüme

Farsça yeminli tercüme, Farsça, İran başta olmak üzere Tacikistan, Afganistan, Özbekistan ve Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan, Hint-Avrupa dil ailesinin Asya kolunun Hint-İran öbeğinde arasında...