Acil Tercüme ve Acil Çeviri

  0
  17

  Acil Tercüme Talepleriniz İçin 0553 910 31 32

  Bazen bazı şeyler son ana kalır veya karşımıza son anda çıkar. Son anda yapılması gereken hesaba katılmamış işler çıkar. Bir ihale başvuru sürecinde, vize işlemleri sırasında, vatandaşlık, evlilik, şirket kuruluşu ve daha bir sürü süreçte ortaya so anda çıkan tercüme işlerinde süre sınırlıdır. Bundan dolayı bazı tercüme projeleri acil tercüme ve acil çeviri kapsamında ele alınır. Tercüme projelerinde teslim tarihi projenin planlamasını yapan tercüme şirketi çalışanı proje sorumlusu tarafından belirlenir. Sadece acil tercüme ve acil çeviri projelerinde teslim tarihi proje sahibi tarafından kısıtlı bir süre olması sebebiyle belirlenir. Bu kez tercüme proje sorumlusu projenin planlamasını psoje sahibinin belirlediği süre doğrultusunda planlar.

  Acil tercüme ve acil çeviri projeleri acil yazılı tercüme olarak karşımıza çıkabildiği gibi acil sözlü tercüme olarak da karşımıza çıkabilir. Konferans, seminer, toplantı, eğitim, televizyon programları, mahkemeler, ifadeler, fabrika, inşaat gibi değişik ve birçok alanda gerçekleştirilebilir. Projenin yer, zaman, süre, dil gibi kriterleri belirlenerek en kısa süreli çözüm planlanır.

  Acil Tercümede Tasdik İşlemi

  Yabancı uyruklu vatandaşların yaptığı hemen her resmi işlem sırasında kamu kurumları, noterler, konsolosluklar, evlilik işlemleri, şirket kuruluşları, alım satım devir işlemleri ve daha fazlası sırasında acil yeminli tercüme ya da acil noter onaylı tercüme talebi oluşur. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm bu süreç sırasında uzman yeminli tercüman ekibi ile tüm acil yeminli tercüme ve acil noter onaylı tercüme projelerinde profesyonel hizmet sunmaktadır. Acil yeminli tercüme ve acil noter onaylı tercüme işlemleri sırasında yeminli tercüme şirketine evrakın aslı ibraz edilmelidir.

  Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şeffaf, etik ve ilkeli tercüme hizmeti anlayışını acil tercüme ve acil çeviri projelerinde de yerine getirmektedir. Kalite ve uygun fiyatlı tercüme anlayışını teknolojik ve her geçen gün geliştirilen hizmet şekli ile sürdürmektedir.

  Acil tercüme ve acil çeviri projeleriniz için daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr web sitemizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 ve 0553 910 31 32 numaralı telefonlarımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.