Redaksiyon (Editing)

  0
  73

  Tercüme projelerinde en önemli aşamalardan biridir. Redaksiyon ya da editing işlemi yapılmamış bir tercüme projesi tamamlanmamış bir proje sürecidir ve istenmeyen sonuçlara neden olabilir.

  Profesyonel tercüme hizmetlerinde en ufak hatalar bile karşılanamayacak zararlara neden olabilmektedir. Bu yüzden Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu bilinçle tercüme işlemine geçmeden nce projeler ile ilgili detaylı ön çalışma yapmakta ve editing sürecini detaylı planlamaktadır.

  Deneyimli editörlerimiz yapılan çevirilerdeki söz dizimsel hataları, noktalama işaretlerindeki yanlışlıkları, yazım yanlışlıklarını düzeltmek üzere çalışmaktadırlar. En son onayı veren editörler böylelikle kusursuz çevirilerin gerçekleşmesini sağlamaktadırlar.

  Tüm tercüme taleplerinde sağladığımız bu hizmet native editörler tarafından gerçekleştirilmektedir. Dünya geneline yayılmış editörlerimiz sayesinde istediğiniz bölge için hizmet verebilmekteyiz.

  Metinlerinize en uygun kurallar çerçevesinde değerlendiren editörlerimiz hedef kitle bazında editing işlemleri gerçekleştirmektedir. Metrik sistemlerde derece sistemlerinde yapılabilecek yanlışlar da dahil olmak üzere çeviriler en ince ayrıntısına kadar denetlenmektedir.

  Okeanos Tercüme, uygun fiyatlı, kaliteli ve hızlı tercüme hizmet anlayışını redaksiyon (editing) hizmetinde de etik değerlerine bağlı kalarak sürdürmektedir.

  Redaksiyon (editing) işlemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr web sitemizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.