Transcreation (Yaratıcı) Tercüme

Transcreation, hizmeti standart tercüme hizmetinden farklı bir konseptte yürütülmekte olup, anlatılmak isteneni hedef kitle, kültür, inanç, değerler ve daha bir çok kritere bağlı kalarak yeniden uyarlayarak başka bir dile tercüme edilmesi işlemidir. Kaynak metne bağlı kalınarak birebir tercüme işlemi gerçekleştirilmez.

Hedef kitlenizin yaş grubuna göre bile ifade etmek istediğiniz bir konuyu anlatım şekliniz, aktarım yönteminiz farklılık göstermektedir. Transcreation (yaratıcı) tercüme hizmetinde anlatmak istediğinizi başka bir dilde hitap etmek istediğiniz kitleyi baz alarak yerine getiriyoruz.

Tercüme yapmak için dil bilmekten daha fazlasının bilincinde olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme dile etkisi bulunan tüm kriterleri göz önünde bulundurarak dili yaşamış kadrosuyla hizmet vermektedir.

Transcreation (yaratıcı) tercüme hizmeti reklam, pazarlama, yayıncılık gibi sektörlerde kitap, dergi, web sitesi, reklam metinleri, sloganlar, tanıtımlarda gerçekleştirilmektedir.

Transceration (yaratıcı) tercüme projelerinizi büyük bir titizlikle ve geniş çaplı bir ön çalışma ile ele alıyoruz.

Yaratıcı tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan veya 0553 910 32 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşterilerimizle görüşebilirsiniz.