Perşembe, Temmuz 2, 2020
Ana Sayfa Genel Perpa Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Perpa Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Perpa yeminli tercüme hizmetimiz, Perpa, İstanbul Şişli’de bulunan Perşembe Pazarı esnafının Şişli’nin gelişimine bağlı olarak oluşturulmuştur.

Açık ve kapalı otoparkı bulunan 13 katlı kompleks içerisinde yaklaşık 4.000 iş yeri bulunmaktadır. Şirketler, vakıflar, dernekler, kamu kurum ve kuruluşları, PTT, kargo firmaları, İstanbul Ticaret Odası Perpa ( İto Perpa ) ve Beyoğlu 25. Noterliği’ni bünyesinde barındırmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi, iş hayatının hızlı aktığı bir ticaret kompleksidir. Global ticaretin de bir o kadar yoğun yaşandığı Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında uluslararası iletişiminizi sağlayacak Okeanos Tercüme, Perpa A Blok 9. Kat 1184 numaralı ofisinde hizmet vermektedir. Perpa tercüme hizmetimiz olarak Okeanos Tercüme, profesyonel ekibi ile uygun fiyatlı, hızlı ve kaliteli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi ve Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Perpa Ticaret Merkezi’nde İTO ve Noterlik nezninde, şirket kuruluşu, sicil tasdiki veya noter işlemleri de yapılmaktadır. Perpa yeminli tercüme işlemi, vekaletname, satış sözleşmesi, alım satım ve devir işlemlerinde, pasaport tercümesi gibi birçok işlemde etik ve ilkelerine bağlı çalışmalarını sürdürmektedir.

Perpa Yeminli Tercüme 

Perpa yeminli tercüme işlemi, yeminli tercüman tarafından tercümesi yapılan evrakın ıslak kaşe ve imza yapılması işlemidir.

Perpa yeminli tercüme ve yazılı tercüme olduğu gibi noter, ticaret odası, tapu dairesi gibi kurumlarda sözlü yeminli tercüme olarak da gerçekleştirilmektedir.

Perpa Noter Onaylı Tercüme 

Perpa noter onaylı tercüme ve çeviri işlemi yeminli tercüman onayı sonrası evrakın noterlik makamında noter tarafından da tasdik edilmesi işlemidir.

Okeanos Tercüme şirketi tarafından, Perpa noter onaylı tercüme lokasyon avantajı sayesinde hızlı ve kaliteli olarak uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Perpa Teknik Tercüme 

Perpa çatısı altında büyük çoğunluğu teknik alanda faaliyet gösteren firmalar bulunmaktadır. Okeanos Tercüme, kaliteli tercüme hizmetini teknik alanda deneyimli ve uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Perpa teknik tercüme, teknik terim uygunluğu, terminolojik bütünlük ve cümle yapısına dikkat edilerek teknik tercüman ve editörler tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Perpa Vize Tercümesi 

Perpa vize tercüme ve çeviri işlemi tüm vize, ikamet, vatandaşlık, evlilik işlemlerinde müşteri talebi doğrultusunda Perpa yeminli tercüme ya da Perpa noter onaylı tercüme olarak yapılmaktadır.

Pasaport, doğum belgesi, evlilik cüzdanı, ikamet belgesi, nüfus kayıt örneği, diploma, sertifika, transkript, şirket kuruluş evrakları, banka evrakları ve daha birçoğu bu kapsamda işleme alınmaktadır.

Perpa Hukuki Tercüme 

Perpa Ticaret Merkezi’nde çok sayıda hukuk bürosu mevcut olup yabancı dilde çok sayıda işleme ihtiyaç duyulmaktadır. Okeanos Tercüme, Perpa Ticaret Merkezi’ndeki ofisinde Perpa hukuki tercüme ve çeviri hizmeti vermektedir. Perpa hukuki tercüme dosyaları, hukuki terminolojiye uygun, kaliteli, hukuki sistemleri bilen ve hukuk alanında eğitim almış tercüme ekibi tarafından düzenlenmektedir.

Perpa’da Bütün Dillerde Tercüman Hizmetimiz

Ülkemiz ve İstanbul’un en büyük ticaret merkezlerinden olan Perpa’da, ithalatçılar, ihracatçılar, yurt dışı seyahat ve işlemleri için tercüme ihtiyacı olan şirketlere ve kişilere bütün dillerde tercüme ve Perpa tercüman desteği vermekteyiz.

Okeanos Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana çalışmalarını uygun fiyat, kalite ve hız ile birleştirerek profesyonel hizmetini sürdürmektedir. Kurumsal müşterilerine müşteri odaklı, firma ihtiyaçlarına göre iş planı ve stratejik planlamalar yaparak firma bazlı hizmetler sunmaktadır.

Perpa yeminli tercüme, Perpa tercüme ve çeviri hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan ofisimizden ya da www.okeanostercume.com.tr adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz info@okeanostercume.com.tr adresimize mail atabilir ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

GÜNCEL YAZILAR

Özel Şartlarda YKS 2020

Özel şartlarda YKS 2020, bilindiği üzere dünyaca bir pandemi sürecinden geçiyoruz.  COVID-19 salgınının olumsuz etkilediği alanlardan birisi de haliyle eğitim sektörü… Pandemi nedeniyle ertelenen ve...

Osmanlıca Tercüme ve Osmanlıca Çeviri

Osmanlıca tercüme ve çeviri, Osmanlıca, 13.yy’da Osmanlı İmparatorluğunda kullanılmış olan dilin adıdır. Çoğunlukla Arapça ve Farsçanın etkisi altında kalan bir dil olarak Arap alfabesinin...

Farsça Yeminli Tercüme

Farsça yeminli tercüme, Farsça, İran başta olmak üzere Tacikistan, Afganistan, Özbekistan ve Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan, Hint-Avrupa dil ailesinin Asya kolunun Hint-İran öbeğinde arasında...

Azerice Tercüme ve Azerice Çeviri

Azerice tercüme ve Azerice Çeviri, Azerice veya diğer bir deyişle Azerbaycan Türkçesi Türk dilinin Oğuz veya Batı lehçelerinden biri olup Azerbaycan'ın resmi dilidir. Azerbaycan'ın yanı...