Cuma, Ağustos 14, 2020
Ana Sayfa Çeviri Seyahat Belgelerinin Tercümesi

Seyahat Belgelerinin Tercümesi

Seyahat etmek istediğimiz ülke konsolosluğu tarafından seyahat vizesi kapsamında birtakım seyahat belgelerinin tercümesi talep edilmektedir.

Yeni yerler keşfetmenin ve yeni bilgiler öğrenmenin en kısa yolu seyahat etmektedir. İspanya, Fransa ya da Amerika dünyanın hangi ucuna olursa olsun tarihi yapıları görmek, kültürel ve sanatsal etkinliklere katılmak veya sadece kafa dinlemek için seyahat en etkili araçtır.

Yalnızca pasaport aracılığıyla giriş-çıkış yapılabilen pek çok ülke bulunsa dahi Amerika, Çin, İspanya, İngiltere, İtalya ve Fransa gibi ülkeler Türkiye’den seyahat vizesi talep eden ülkeler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla ilgili ülkelere seyahat etmek isteyen vatandaşlardan seyahat vizesi kapsamında başvuru yaptıkları ülke konsoloslukları tarafından belli başlı seyahat belgelerinin tercümesi talep edilmektedir.

Yeminli tercümesi talep edilen seyahat belgeleri arasında çalışan kişiler için işe giriş bildirgesi, SGK hizmet dökümü, maaş bordrosu, şirket faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, imza sirküleri, öğrenciler için öğrenci belgesi, eğitim amaçlı seyahat ediyorlarsa diploma ve transkript, emekliler için banka hesap dökümü, 18 yaşından küçükler için muvafakatname gibi evraklar bulunmaktadır.

Seyahat vizesi sürecinizi kolaylaştırmak adına alanında uzman bir tercüme bürosundan seyahat belgelerinin tercümesi için yeminli tercüme hizmeti almanız gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi her biri belirli bir terminolojiye hakim, deneyimli, hem kaynak dile hem de hedef dile anadili düzeyinde hakim tercüman kadrosuyla seyahat etmek istediğiniz ülke konsolosluğu tarafından talep edilen seyahat belgelerinin tercümesi için kaliteli ve güvenilir yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Seyahat belgelerinin tercümesi için uygun fiyatlar eşliğinde sağladığı yeminli tercüme hizmetinin yanı sıra seyahat vizesi hakkında yeterli donanıma sahip ekibiyle konuya ilişkin bilgilendirmelerde bulunmaktadır.

Seyahat belgelerinin tercümesi için Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin yeminli tercüme hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir veya info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 numaralı hatlarımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişim sağlayabilirsiniz.

GÜNCEL YAZILAR

Dijital Pazarlamada Yabancı Dil

Dijital pazarlama internet kullanıcıları hedeflenerek internet ortamında ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı bir çeşit pazarlama yöntemidir. Günümüzde dijital ortamda sınırlar ve mesafelerin kalkmasıyla dijital pazarlamada...

Tapu Randevu

Tapu randevu, taşınmaz malların alım ve satım işlemlerinin gerçekleştirilmesinde Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'nden randevu almak gerekmektedir. Tapu randevu işlemleri online olarak yapılabilmesi gibi Alo 181...

Yabancı Dil Nasıl Geliştirilir?

Yabancı dil nasıl geliştirilir? Yabancı dil bilmek, uluslararası ilişkilerin geliştiği ve küresel etkileşimin arttığı günümüzde önemli bir etmendir.  Aynı zamanda başka kültürlerden ve coğrafyalardan...

Sağlık Turizmi ve Tercüme

Sağlık turizmi ve tercüme hizmeti, küreselleşen dünyamızda ülkeler arası işbirliklerinin, seyahat özgürlüklerinin ve olanaklarının artması ile birlikte sağlık turizminde de birtakım gelişmeler olmuştur. Özellikle son...