Salı, Temmuz 7, 2020
Ana Sayfa Çeviri Seyahat Belgelerinin Tercümesi

Seyahat Belgelerinin Tercümesi

Seyahat etmek istediğimiz ülke konsolosluğu tarafından seyahat vizesi kapsamında birtakım seyahat belgelerinin tercümesi talep edilmektedir.

Yeni yerler keşfetmenin ve yeni bilgiler öğrenmenin en kısa yolu seyahat etmektedir. İspanya, Fransa ya da Amerika dünyanın hangi ucuna olursa olsun tarihi yapıları görmek, kültürel ve sanatsal etkinliklere katılmak veya sadece kafa dinlemek için seyahat en etkili araçtır.

Yalnızca pasaport aracılığıyla giriş-çıkış yapılabilen pek çok ülke bulunsa dahi Amerika, Çin, İspanya, İngiltere, İtalya ve Fransa gibi ülkeler Türkiye’den seyahat vizesi talep eden ülkeler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla ilgili ülkelere seyahat etmek isteyen vatandaşlardan seyahat vizesi kapsamında başvuru yaptıkları ülke konsoloslukları tarafından belli başlı seyahat belgelerinin tercümesi talep edilmektedir.

Yeminli tercümesi talep edilen seyahat belgeleri arasında çalışan kişiler için işe giriş bildirgesi, SGK hizmet dökümü, maaş bordrosu, şirket faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, imza sirküleri, öğrenciler için öğrenci belgesi, eğitim amaçlı seyahat ediyorlarsa diploma ve transkript, emekliler için banka hesap dökümü, 18 yaşından küçükler için muvafakatname gibi evraklar bulunmaktadır.

Seyahat vizesi sürecinizi kolaylaştırmak adına alanında uzman bir tercüme bürosundan seyahat belgelerinin tercümesi için yeminli tercüme hizmeti almanız gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi her biri belirli bir terminolojiye hakim, deneyimli, hem kaynak dile hem de hedef dile anadili düzeyinde hakim tercüman kadrosuyla seyahat etmek istediğiniz ülke konsolosluğu tarafından talep edilen seyahat belgelerinin tercümesi için kaliteli ve güvenilir yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Seyahat belgelerinin tercümesi için uygun fiyatlar eşliğinde sağladığı yeminli tercüme hizmetinin yanı sıra seyahat vizesi hakkında yeterli donanıma sahip ekibiyle konuya ilişkin bilgilendirmelerde bulunmaktadır.

Seyahat belgelerinin tercümesi için Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin yeminli tercüme hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir veya info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 numaralı hatlarımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişim sağlayabilirsiniz.

Önceki İçerikErasmus Belgelerinin Tercümesi
Sonraki İçerikÇince Tercüme

GÜNCEL YAZILAR

Özel Şartlarda YKS 2020

Özel şartlarda YKS 2020, bilindiği üzere dünyaca bir pandemi sürecinden geçiyoruz.  COVID-19 salgınının olumsuz etkilediği alanlardan birisi de haliyle eğitim sektörü… Pandemi nedeniyle ertelenen ve...

Osmanlıca Tercüme ve Osmanlıca Çeviri

Osmanlıca tercüme ve çeviri, Osmanlıca, 13.yy’da Osmanlı İmparatorluğunda kullanılmış olan dilin adıdır. Çoğunlukla Arapça ve Farsçanın etkisi altında kalan bir dil olarak Arap alfabesinin...

Farsça Yeminli Tercüme

Farsça yeminli tercüme, Farsça, İran başta olmak üzere Tacikistan, Afganistan, Özbekistan ve Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan, Hint-Avrupa dil ailesinin Asya kolunun Hint-İran öbeğinde arasında...

Azerice Tercüme ve Azerice Çeviri

Azerice tercüme ve Azerice Çeviri, Azerice veya diğer bir deyişle Azerbaycan Türkçesi Türk dilinin Oğuz veya Batı lehçelerinden biri olup Azerbaycan'ın resmi dilidir. Azerbaycan'ın yanı...