Perşembe, Ağustos 13, 2020
Ana Sayfa Çeviri Ticari Tercüme ve Ticari Çeviri

Ticari Tercüme ve Ticari Çeviri

Global ticaretin her geçen gün hızla artmasıyla firmalar için büyük önem taşımaktadır. Teknoloji, ulaşım, iletişimin geldiği son noktada tüm eylemler daha kısa sürede tamamlanıyor. Üretim hızı, lojistik, iletişim, bağlantılar ve daha fazlası daha kısa sürelerde tamamlanıyor. Tüm bu küresel döngüde Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme dil farkından dolayı yaşanabilecek aksaklıkları ortadan kaldırıyor. Kurumsal müşterilerine en hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı ticari tercüme ve ticari çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Ticari tercüme ve ticari çeviri işlemleri yazılı ticari tercüme, sözlü ticari tercüme, yeminli ticari tercüme ve noter onaylı ticari belge tercümesi olarak çeşitlilik göstermektedir.

Bankalar, fabrikalar, holdingler, yatırım danışmanlığı, finans şirketleri, sigorta şirketleri ve ithalat ihracat yapan tüm şirketlerin yolu ticari tercüme ve ticari çeviri işlemiyle kesişmektedir.

  Ticari belgeler

  Ticari yazışmalar

  Ticari faturalar

  Sözleşmeler

  İhale evrakları

  Ticari teklifler

  Raporlar

  Bankacılık evrakları

  Finansal belgeler

  Toplantı dokümanları

  Vekaletname

  Nevi Değişikliği

  Kapanış Belgesi

  Dolaşım Sertifikası Tercümesi

  ATA Karnesi Tercümesi

  A.TR Dolaşım Belgesi Tercümesi

  EUR-MED Dolaşım Belge Tercümesi

  Dilekçe Tercümesi

  Sicil Tasdiknamesi Tercümesi

  Mümessillik Belgesi Tercümesi

  Toplantı Notları Tercümesi

  Yönetim Kurulu Kararı Tercümesi

  Vergi Levhası Tercümesi

  Faaliyet Belgesi Tercümesi

  Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi

  Kuruluş Mukavelesi Tercümesi

  Şirket Ana Sözleşme Tercümesi

  İK Raporu Tercümesi

  Genel Kurul Kararı Tercümesi

  İş Yazışmaları Tercümesi

  Gümrük Beyannamesi Tercümesi

  Menşei Şahadetnamesi Tercümesi

  Teminat Mektubu Tercümesi

  Şirket Sunum Tercümesi

  Basın İlanı Tercümesi

  Şirket Bülteni Tercümesi

  Yetki Belgesi Tercümesi

  Tadil Tasarısı Tercümesi

  Fiyat İndeksi Tercümesi

  Geçici Kabul Tutanağı Tercümesi

  Kesin Kabul Tutanak Tercümesi

  İşletme Belgesi Tercümesi

  Etik Kurallar Tercümesi

  Çalışma Esasları Tercümesi

  İş Sözleşmesi Tercümesi

  Özel Durum Açıklamaları Tercümesi

  Şube Açma Belgesi Tercümesi

  Taşınma Belgesi Tercümesi

  Taahhütname ve Ortaklık anlaşmaları

Gibi evrakların ticari faaliyetler sırasında ticari tercüme ve ticari çeviri işlemleri yapılmaktadır. Ticari tercüme ve ticari çeviri projelerinde konusunda uzman, deneyimli çeviri ekibi görev yapmaktadır. Ticari tercüme işlemleri sırasında en önemli kriter zamnlamadır. Teslim süreleri genellikle sınırlı olan, hızlı tamamlanması gereken süreçte çeviri kalitesinin de korunması gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana etik değerleri ve müşteri odaklı yaklaşım kapsamında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ticari tercüme ve ticari çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ve 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

GÜNCEL YAZILAR

Dijital Pazarlamada Yabancı Dil

Dijital pazarlama internet kullanıcıları hedeflenerek internet ortamında ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı bir çeşit pazarlama yöntemidir. Günümüzde dijital ortamda sınırlar ve mesafelerin kalkmasıyla dijital pazarlamada...

Tapu Randevu

Tapu randevu, taşınmaz malların alım ve satım işlemlerinin gerçekleştirilmesinde Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'nden randevu almak gerekmektedir. Tapu randevu işlemleri online olarak yapılabilmesi gibi Alo 181...

Yabancı Dil Nasıl Geliştirilir?

Yabancı dil nasıl geliştirilir? Yabancı dil bilmek, uluslararası ilişkilerin geliştiği ve küresel etkileşimin arttığı günümüzde önemli bir etmendir.  Aynı zamanda başka kültürlerden ve coğrafyalardan...

Sağlık Turizmi ve Tercüme

Sağlık turizmi ve tercüme hizmeti, küreselleşen dünyamızda ülkeler arası işbirliklerinin, seyahat özgürlüklerinin ve olanaklarının artması ile birlikte sağlık turizminde de birtakım gelişmeler olmuştur. Özellikle son...