Cuma, Ekim 23, 2020
Ana Sayfa Çeviri Acil Çeviri ve Acil Tercüme

Acil Çeviri ve Acil Tercüme

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi acil çeviri ve acil tercüme hizmetlerini her zaman ve bütün projelerde kaliteden ödün vermeden sağlamaktadır.

Acil işlemler, iş dünyasının ve metropollerin en büyük özelliğidir. Her zaman son dakikada yetişilir, her zaman hepimizin işi acil ve önceliklidir.

Acil tercüme talepleriniz için 0553 910 31 32 numaralı dilerseniz direk veya whatsapp ile zaman kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz…

İstanbul’un bütün ilçeleri ve ülkemiz geneline ücretsiz kargo ile teslimat hizmetimiz vardır…

Acil Çeviri ve Acil Tercüme Hizmetimiz…

Tercüme sektörünün vazgeçilmez alanlarından biri de acil çeviri ve acil tercüme işlemleridir. Globalleşen dünyada teknolojinin de büyük katkıları ile özellikle iş dünyasında tüm iş proseslerinin en kısa zamanda tamamlanması gerekmektedir. Saat farkından dolayı yurt dışındaki partnerinizin mesai saati bitmeden yetiştirilmesi gereken evrakları bulunmaktadır.

Baskıya acil yetişmesi gereken kataloglar, ertesi güne yetişmesi gereken sözleşmeler ya da ihale dosyalara da sıklıkla rastlanmaktadır. Gümrük evrakları, bireysel anlamda son anda yetişmesi gereken vatandaşlık, ERASMUS ve alım satım evrakları gibi birçok evrak daha bulunmaktadır. Sağlık raporları ya da mahkeme evrakları ve diğer birçok işlem için acil tercüme hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Çok uluslu bir işlem yürütülmesi durumunda tek dilde işlem yapılması çok da mümkün olmamaktadır.  Bu nedenle tercüme ve çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Tercüme ve çeviri hizmet alım işlemi bazen son dakikaya kalmaktadır. Ayrıca çok daha kısa sürede tamamlanması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı acil işlemlerine ihtiyaç duyulur.

Okeanos Tercüme şirketi için acil tercüme ve acil çeviri işlemi kaliteden ödün vermek ya da maliyeti artırmak anlamına gelmemektedir. Yıllardır kurumsal yapısı sayesinde, projelerin eş zamanlı, detaylı ve doğru bir planlama çerçevesinde yürümesine özel dikkat ve ihtimam gösterilmektedir. Başarının da kaynağı buradan gelmektedir.

Uluslararası Kalite Düzeyinde Acil Tercüme ve Çeviri Hizmeti 

Okeanos Tercüme,  uluslararası geçerliliği olan EN 15038 Tercüme Kalite Standartları sertifikası kapsamında tüm tercüme ve çeviri prosesini gerçekleştirmektedir. Bu kalite standardı sertifikası gereği belirli aralıklarla sıkı denetimlere tabi olmaktadır.

Tekliften teslimata kadar acil tercümeve acil çeviriiş akış süreçlerinin tamamı EN 15038 Tercüme Hizmeti Kalite Standartları yönergelerine göre gerçekleşmektedir.

Yılların Tecrübesi ile Tercüme Taleplerinizde Okeanos Farkı… 

Yılların deneyimine sahip tercüme ekibiyle bugünün teknolojisinde proje takip sistemi sayesinde Okeanos Tercüme şirketi müşterilerine şeffaflık ve kalitenin kapılarını açmaktadır.

Acil Sözlü Yeminli Tercüme Hizmeti

Okeanos , Perpa Ticaret Merkezi çatısı altındaki Perpa Ticaret Odası’nda yabancı uyruklu vatandaşların şirket kuruluşu işlemlerinde anlık çeviri çözümleri sunmaktadır. Sicil tasdikinde yeminli sözlü tercüme hizmetini profesyonel ekibi sayesinde terminolojik başarısı ile sorunsuz sağlamaktadır.

Yeminli tercüme ve noter yeminli tercüme hizmetlerinde uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunmaktadır.  Okeanos Tercüme şirketi bir yeminli tercüme bürosundan beklenilenden çok daha fazlasını hafta içi ve Cumartesi günleri yıllardır sunmaktadır.

Acil Teknik Tercüme ve Çeviri Hizmeti

Acil teknik tercüme hizmeti birçok teknik içerik için sağlanmaktadır. Katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, broşürler, TÜV sertifikası, ISO ve TSE belgeleri, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları bu kapsamda çevrilmektedir.

Okeanos Tercüme şirketi kurumsal müşterilerinin faaliyet alanları ve dokümanlarının terminolojileri konusunda uzman ekip görevlendirmesi yapmaktadır. Böylelikle müşteri memnuniyetinde lider marka olma yolunda ilerlemektedir.

Acil Hukuki Tercüme ve Çeviri Hizmeti

Uluslararası işlemlerin temeli olan hukuk sistemi dahilinde acil hukuki tercüme işlemleri yapılması gereken birçok hukuki doküman bulunmaktadır. Vekaletname, muvafakatname, genelgeler, taahhütname, kararname, beyanname, yönetmelikler, mahkeme kararı vb. müşteri talebi doğrultusunda arzu edilen zamanlamaya göre planlayarak hız ve kaliteyi birlikte sunulmaktadır.

Okeanos Tercüme, hukuki tercüme projelerinde anadil düzeyinde dil bilgisine sahip ve hukuk sistemleri konusunda bilgi sahibi tercüman ve editörleriyle faaliyet göstermektedir. Bu sayede her günün sonunda çok sayıda başarılı projeye imza atmış olmanın gururunu yaşamaktadır.

Acil Yeminli Tercüme Talepleriniz İçin…

Hafta içi acil noter onaylı tercüme ve acil noter yeminli tercüme hizmetinde bireysel ve kurumsal müşterilerine çözüm odaklı yaklaşım sunmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, nüfus kayıt örneği, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, diploma gibi evrakların işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Neden Acil Yeminli Tercüme ve Çeviri?

Kurumsal ihtiyaçlar bağlamında bakıldığında yurt dışı ortakları bulunan şirketlerin saat farkı dolayısıyla işlerini yetiştirmek istemektedir. Katalogların ve broşürlerin basıma acil yetiştirilmek istenmesi, acil yetiştirilmesi gereken sözleşmeler acil yeminli tercüme hizmetine zemin hazırlamaktadır. Aynı zamanda toplantı tutanakları, ihale dosyaları, gümrük evraklarının yetiştirilmek istenmesi gibi sebepler acil yeminli tercüme hizmeti taleplerine örnek verilebilmektedir.

Acil Tercümede Tasdik İşlemi

Yabancı uyruklu vatandaşların tüm resmi işlemler sırasında acil yeminli tercüme ya da acil noter onaylı tercüme talebi oluşur. Okeanos Tercüme bu süreçlerde uzman yeminli tercüman ekibiyle acil yeminli tercüme ve acil noter onaylı tercüme projelerinde profesyonel hizmet sunmaktadır. Acil yeminli tercüme ve acil noter onaylı tercüme işlemleri sırasında yeminli tercüme şirketine evrakın aslı ibraz edilmelidir.

Zamanınız Kalmadıysa Çözüm Okeanos…

Okeanos, acil gümrük evrakları tercüme işlemi talebinde bulunan firmalara aradıkları hizmeti yerinde ve zamanında sunmaktadır. Bu sayede firmaların kendilerini müşterilerine en doğru şekilde ifade edebilmesi sağlanmaktadır.

Ticari yazışmalar ve faturalar, sözleşmeler, ihale evrakları, bankacılık evrakları, gümrük beyannamesi, yetki belgesi gibi evrakların acil ticari tercümesini gerçekleştirmektedir. Hard copy olarak kargo veya kurye aracılığıyla ya da soft copy olarak online sistem üzerinden en hızlı şekilde teslimatını gerçekleştirmektedir.

Acil tercüme ve acil çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr web sitesi adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz 0212 221 45 21 telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşterilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

GÜNCEL YAZILAR

Kişisel Gelişim ve İş Hayatı

Kişisel gelişim ve iş hayatı, büyük rekabet ortamlarında kurumların ve işletmelerin ayakta kalabilmesi üretim fonksiyonlarını en verimli biçimde kullanmalarına bağlıdır. Bu üretim fonksiyonları arasında...

Sınav Stresiyle Başa Çıkmanın 5 Yolu

Sınav stresiyle başa çıkmanın yolu, çoğu öğrenci sınavları yaşamlarının birer dönüm noktası olarak algıladığı için bu sınavlardan önce aşırı stres ve kaygı bozukluğu gibi...

Kişisel Gelişim Nedir?

Kişisel Gelişim Nedir?  Çoğu insan sürmekte olduğu yaşamdan ve kendisini algıladığı konumdan memnun değildir. Çünkü, herkes kendisinden daha iyi olan birinin varlığından haberdardır ve...

Motivasyon Nedir?

Motivasyon Nedir? Daha önce kilo verme programlarına başladığınız oldu mu hiç, veya vücut geliştirmeye merak saldınız mı daha öce, yahut bir yabancı dil öğrenmeye...