Perşembe, Ağustos 13, 2020
Ana Sayfa Çeviri Acil Çeviri ve Acil Tercüme

Acil Çeviri ve Acil Tercüme

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi acil tercüme ve acil çeviri hizmetini her zaman ve bütün projelerde kaliteden ödün vermeksizin sağlamaktadır.

İş dünyasının ve metropollerin en büyük özelliğidir acil işlemler. Her zaman son dakikada yetişilir, her zaman hepimizin işi acil ve önceliklidir.

Acil Çeviri ve Acil Tercüme Hizmetimiz…

Tercüme sektörünün vazgeçilmez alanlarından biri de acil çeviri ve acil tercüme işlemleridir. Globalleşen dünyada teknolojinin de büyük katkıları ile artık özellikle iş dünyasında tüm iş proseslerinin en kısa zamanda tamamlanması gerekmektedir. Saat farkından dolayı yurt dışındaki partnerinizin mesai saati bitmeden yetiştirilmesi gereken evraklar, baskıya acil yetişmesi gereken kataloglar, ertesi güne yetişmesi gereken sözleşmeler ya da ihale dosyaları, gümrükte bekleyen malların evrakları, bireysel anlamda son anda yetişmesi gereken vatandaşlık, erasmus, alım satım evrakları, sağlık raporları ya da mahkeme evrakları ve çok daha fazlası.

Çok uluslu bir işlem yürütülmesi durumunda tek dilde işlem yapılması çok mümkün olmaması sebebiyle tercüme ve çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Tercüme ve çeviri hizmet alım işlemi bazen son dakikaya kalır ya da çok daha kısa sürede tamamlanması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı acil işlemlerine ihtiyaç duyulur.

Okeanos Tercüme şirketi için acil tercüme ve acil çeviri işlemi kaliteden ödün vermek ya da maliyeti artırmak anlamına gelmemektedir. Yıllardır kurumsal yapısı sayesinde, projelerin eş zamanlı, detaylı ve doğru bir planlama çerçevesinde yürümesine özel dikkat ve ihtimam gösterilmektedir. Başarının da kaynağı buradan gelmektedir.

Uluslararası Kalite Düzeyinde Acil Tercüme ve Çeviri Hizmeti 

Uluslararası geçerliliği olan EN 15038 Tercüme Kalite Standartları sertifikası kapsamında tüm tercüme ve çeviri prosesini gerçekleştiren Okeanos Tercüme şirketi bu kalite standardı sertifikası gereği belirli aralıklarla sıkı denetimlere tabi olmaktadır.

Tekliften teslimata kadar acil tercüme ve acil çeviri iş akış süreçlerinin tamamı EN 15038 Tercüme Kalite Standartları yönergelerine göre gerçekleşmektedir.

Yılların Tecrübesi ile Tercüme Taleplerinizde Okeanos Farkı 

Yılların köklü deneyimine sahip tercüme ekibi ile bugünün teknolojisinde proje takip sistemi sayesinde Okeanos Tercüme şirketi müşterilerine şeffaflık ve kalitenin kapılarını açmaktadır.

Acil Sözlü Yeminli Tercüme Hizmeti

Okeanos Tercüme, Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında bulunan Perpa Ticaret Odası’nda yabancı uyruklu vatandaşların şirket kuruluşu tercüme işlemlerinde anlık çözümler sunmaktadır. Sicil tasdikinde yeminli sözlü tercüme hizmetini profesyonel ekibi sayesinde terminolojik başarısı ile sorunsuz sağlamaktadır.

Yeminli tercüme ve noter yeminli tercüme hizmetlerinde uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunan Okeanos Tercüme şirketi bir yeminli tercüme bürosundan beklenilenden çok daha fazlasını hafta içi ve cumartesi günleri yıllardır sunmaktadır.

Acil Teknik Tercüme ve Çeviri Hizmeti

Acil teknik tercüme ve çeviri hizmeti katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları gibi evraklarda uygun terminolojide ve uzman ekip tarafından sağlanmaktadır.

Okeanos Tercüme şirketi kurumsal müşterilerinin faaliyet alanları ve dokümanlarının terminolojileri konusunda uzman ekip görevlendirmesi yaparak müşteri memnuniyetinde lider marka olma yolunda ilerlemektedir.

Acil Hukuki Tercüme ve Çeviri Hizmeti

Uluslararası işlemlerin temeli olan hukuk sistemi dahilinde acil hukuki tercüme ve çeviri işlemleri yapılması gereken vekaletname, ihtarname, ihbarname, muvaffakatname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, beyanname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet, sözleşme, yasa maddeleri, AB mevzuatı, ticari sözleşme, şirket tüzüğü ve teknik ve idari şartname gibi evrakları müşteri talebi doğrultusunda arzu edilen zamanlamaya göre planlayarak hız ve kaliteyi birlikte sunmaktadır.

Okeanos Tercüme, hukuki tercüme ve çeviri projelerinde hukuk kökenli, anadil düzeyinde dil bilgisine sahip ve ülkelerin hukuk sistemleri konusunda bilgi sahibi olan geniş tercüman ve editör kadrosu ile faaliyet vermektedir. Bu sayede her günün sonunda çok sayıda başarılı projeye imza atmış olmanın gururunu yaşamaktadır.

Acil Yeminli Tercüme Talepleriniz İçin…

Hafta içi acil noter onaylı tercüme ve acil noter yeminli tercüme hizmetinde bireysel ve kurumsal müşterilerine çözüm odaklı yaklaşım sunmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, nüfus kayıt örneği, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, diploma gibi evrakların işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Zamanınız Kalmadıysa Çözüm Okeanos…

Okeanos, acil gümrük evrakları tercüme işlemi talebinde bulunan firmalara aradıkları hizmeti yerinde ve zamanında sunmaktadır. Bu sayede firmaların kendilerini müşterilerine en doğru şekilde ifade edebilmesi sağlanmaktadır.

Ticari belgeler, ticari yazışmalar, ticari faturalar, sözleşmeler, ihale evrakları, ticari teklifler, raporlar, bankacılık evrakları, toplantı dokümanları, vekaletname, dolaşım sertifikası tercümesi, ata karnesi tercümesi, eur-med dolaşım belge tercümesi, sicil tasdiknamesi tercümesi, faaliyet belgesi tercümesi, ticaret sicil gazetesi tercümesi, şirket ana sözleşme tercümesi, gümrük beyannamesi tercümesi, menşei şahadetnamesi tercümesi, teminat mektubu tercümesi, yetki belgesi tercümesi, iş sözleşmesi tercümesi, taahhütname ve ortaklık anlaşmaları gibi evrakların acil ticari tercüme ve acil ticari çeviri kapsamında müşterilerinin istedikleri şekilde veya hard copy olarak kargo ya da kurye aracılığıyla ya da soft copy olarak online sistem üzerinden en hızlı şekilde teslimatını gerçekleştirmektedir.

Acil tercüme ve acil çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr web sitesi adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz 0212 221 45 21 telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşterilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

GÜNCEL YAZILAR

Dijital Pazarlamada Yabancı Dil

Dijital pazarlama internet kullanıcıları hedeflenerek internet ortamında ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı bir çeşit pazarlama yöntemidir. Günümüzde dijital ortamda sınırlar ve mesafelerin kalkmasıyla dijital pazarlamada...

Tapu Randevu

Tapu randevu, taşınmaz malların alım ve satım işlemlerinin gerçekleştirilmesinde Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'nden randevu almak gerekmektedir. Tapu randevu işlemleri online olarak yapılabilmesi gibi Alo 181...

Yabancı Dil Nasıl Geliştirilir?

Yabancı dil nasıl geliştirilir? Yabancı dil bilmek, uluslararası ilişkilerin geliştiği ve küresel etkileşimin arttığı günümüzde önemli bir etmendir.  Aynı zamanda başka kültürlerden ve coğrafyalardan...

Sağlık Turizmi ve Tercüme

Sağlık turizmi ve tercüme hizmeti, küreselleşen dünyamızda ülkeler arası işbirliklerinin, seyahat özgürlüklerinin ve olanaklarının artması ile birlikte sağlık turizminde de birtakım gelişmeler olmuştur. Özellikle son...