Pazartesi, Mart 1, 2021
Yeminli Tercüme Bürosu
Ana Sayfa Çeviri Acil Çeviri ve Acil Tercüme

Acil Çeviri ve Acil Tercüme

Acil çeviri ve acil tercüme, iş dünyasının ve metropollerin en büyük özelliğidir. Her zaman son dakikada yetişilir, her zaman hepimizin işi acil ve önceliklidir.

Acil tercüme talepleriniz için 0553 910 31 32 numaralı dilerseniz direk mobil veya whatsapp ve Telegram ile zaman kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz…

İstanbul’un bütün ilçeleri ve ülkemiz geneline ücretsiz kargo ile teslimat hizmetimiz vardır…

Acil Çeviri ve Acil Tercüme…

( Urgent Translation Services )

Tercüme sektörünün vazgeçilmez alanlarından biri de acil çeviri işlemleridir. Globalleşen dünyada teknolojinin de büyük katkıları ile özellikle iş dünyasında tüm iş proseslerinin en kısa zamanda tamamlanması gerekmektedir. Saat farkından dolayı yurt dışındaki partnerinizin mesai saati bitmeden yetiştirilmesi gereken evrakları bulunmaktadır.

Baskıya yetişmesi gereken kataloglar, ertesi güne yetişmesi gereken sözleşmeler ya da ihale dosyalara da sıklıkla rastlanmaktadır. Gümrük evrakları, bireysel anlamda son anda yetişmesi gereken vatandaşlık müracaat evrakları, ERASMUS ve Öğrenci belgeleri, emlak ve araç alım satım evrakları gibi birçok evraklar da bulunmaktadır. Sağlık raporları ya da mahkeme evrakları ve diğer birçok işlem için acil olarak çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Çok uluslu bir işlem yürütülmesi durumunda tek dilde işlem yapılması çok da mümkün olmamaktadır.  Bu nedenle çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Çeviri hizmet alım işlemi bazen son dakikaya kalmaktadır. Ayrıca çok daha kısa sürede tamamlanması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı acil işlemlerine ihtiyaç duyulur.

Çeviri Çözümleri için aciliyet kaliteden ödün vermek ya da maliyeti artırmak anlamına gelmemektedir. Yıllardır kurumsal yapısı sayesinde, projelerin eş zamanlı, detaylı ve doğru bir planlama çerçevesinde yürümesine özel dikkat ve ihtimam gösterilmektedir. Başarının da kaynağı buradan gelmektedir.

Uluslararası Kalite Düzeyinde Acil Tercüme ve Çeviri Hizmeti 

Çeviri Çözümleri,  uluslararası geçerliliği olan EN 15038 Tercüme Kalite Standartları sertifikası kapsamında tüm tercüme ve çeviri prosesini gerçekleştirmektedir. Bu kalite standardı sertifikası gereği belirli aralıklarla sıkı denetimlere tabi olmaktadır.

Tekliften teslimata kadar bütün işlemlerde iş akış süreçlerinin tamamı EN 15038 Tercüme Hizmeti Kalite Standartları yönergelerine göre gerçekleşmektedir.

Yılların Tecrübesi ile Taleplerinizde Çeviri Çözümleri Farkı… 

Yılların deneyimine sahip tercüme ekibiyle bugünün teknolojisinde proje takip sistemi sayesinde Çeviri Çözümleri müşterilerine şeffaflık ve kalitenin kapılarını açmaktadır.

Acil Sözlü Yeminli Tercüme Hizmeti

Çeviri Çözümleri, Perpa Ticaret Merkezi çatısı altındaki İstanbul Ticaret Odası Perpa şubesinde yabancı uyruklu vatandaşların şirket kuruluşu işlemlerinde anlık çözümler sunmaktadır. Sicil tasdikinde yeminli sözlü tercüme hizmetini profesyonel ekibi sayesinde terminolojik başarısı ile sorunsuz sağlamaktadır.

Çeviri Çözümleri, yeminli tercüme bürosundan beklenilenden çok daha fazlasını hafta içi ve Cumartesi günleri, uygun fiyat ve kaliteyi yıllardır bir arada sunmaktadır.

Acil Teknik Tercüme ve Çeviri Hizmeti

Teknik tercüme hizmeti birçok içerikli belge ve metin için sağlanmaktadır. Katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, broşürler, TÜV sertifikası, ISO ve TSE belgeleri, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları bu kapsamda çevrilmektedir.

Çeviri Çözümleri kurumsal müşterilerinin faaliyet alanları ve dokümanlarının terminolojileri konusunda uzman ekip görevlendirmesi yapmaktadır. Böylelikle müşteri memnuniyetinde lider marka olma yolunda ilerlemektedir.

Acil Hukuki Tercüme ve Çeviri Hizmeti

Uluslararası işlemlerin temeli olan hukuk sistemi dahilinde hukuki tercüme işlemleri yapılması gereken birçok doküman ve evrak bulunmaktadır. Vekaletname, muvafakatname, genelgeler, taahhütname, kararname, beyanname, yönetmelikler, mahkeme kararı vb. müşteri talebi doğrultusunda arzu edilen zamanlamaya göre planlayarak hız ve kaliteyi birlikte sunulmaktadır.

Çeviri Çözümleri, hukuki tercüme projelerinde anadil düzeyinde dil bilgisine sahip ve hukuk sistemleri konusunda bilgi sahibi tercüman ve editörleriyle faaliyet göstermektedir. Bu sayede her günün sonunda çok sayıda başarılı projeye imza atmış olmanın gururunu yaşamaktadır.

Acil Yeminli Tercüme Talepleriniz İçin…

Hafta içi noter onaylı tercüme ve noter yeminli tercüme hizmetinde bireysel ve kurumsal müşterilerine çözüm odaklı yaklaşım sunmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, nüfus kayıt örneği, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, diploma gibi evrakların işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Neden Acil Yeminli Tercüme?

Kurumsal ihtiyaçlar bağlamında bakıldığında yurt dışı ortakları bulunan şirketlerin saat farkı dolayısıyla işlerini yetiştirmek istemektedir. Katalogların ve broşürlerin basıma yetiştirilmek istenmesi, yetiştirilmesi gereken sözleşmeler ve daha niceleri son dakikaya hazırlamaktadır. Aynı zamanda toplantı tutanakları, ihale dosyaları, gümrük evraklarının yetiştirilmek istenmesi gibi sebepler acil yeminli tercüme hizmeti taleplerine örnek verilebilmektedir.

Acil Tercümede Tasdik İşlemi

Yabancı uyruklu vatandaşların tüm resmi işlemleri esnasında yeminli tercüme ya da noter onaylı tercüme talebi oluşur. Çeviri Çözümleri bu süreçlerde uzman yeminli tercüman ekibiyle son dakika taleplerinizde profesyonel hizmet sunmaktadır. Bu işlemler sırasında evrakın aslı ibraz edilmelidir.

Zamanınız Kalmadıysa Çözüm Çeviri Çözümleri…

Çeviri Çözümleri, gümrük evrakları tercüme işlemi talebinde bulunan firmalara aradıkları hizmeti yerinde ve zamanında sunmaktadır. Bu sayede firmaların kendilerini müşterilerine en doğru şekilde ifade edebilmesi sağlanmaktadır.

Ticari yazışmalar ve faturalar, sözleşmeler, ihale evrakları, bankacılık evrakları, gümrük beyannamesi, menşeii şahadetnamesi, yetki belgesi gibi evrakların ticari tercümesini gerçekleştirmektedir. Hard copy olarak kargo veya kurye aracılığıyla ya da soft copy olarak online sistem üzerinden en hızlı şekilde teslimatını gerçekleştirmektedir.

Acil tercüme ve acil çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizlere info@okeanostercume.com.tr mail adresimiz ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0212 221 45 21 telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı mobil / whatsapp / telegram hattımızdan kurumsal müşterilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

GÜNCEL YAZILAR