Hakkımızda

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme değerleri ve ilkelerine bağlı kalarak hizmet vermeyi tercih etmiş, bugüne kadar da bu tutumu tüm tercüme projelerinde sergileyebilmeyi başarmıştır. Başarının ekip çalışması sonucu ortaya çıktığının bilincinde ve bu bakış açısını tüm ekip üyelerine de taşıyabilmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla her çalışılan projenin farklı hayatlara dokunuşlar olduğunun bilincinde olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Tercüme hizmetini yıllardır yazılı tercüme, sözlü tercüme ve yeminli tercüme olarak sürdürmüş ve yaptığı tüm çalışmaları büyük bir titizlikle gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme çalışma politikasını uygun fiyatlı, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı üzerine temellendirmiştir. Tüm çalışmalarını EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında sertifikalı olarak yürütmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ile kurumsal müşterilerimize firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar ve hizmetler sağlıyoruz. Firmanız içinde bir departman hissi vererek firmanızdan ve sizlerden biri olarak firma politikalarınıza ve çalışma şekillerinize özel hizmetler sağlıyoruz.

Geniş müşteri portföyü ile yıllardır yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda büyük projeye imza atmış olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme müşterilerine son teknolojide kaliteli hizmet sunmaya devam etmekte ve her geçen gün portföyünü genişletmektedir.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da www.okeanostercume.com.tr web sitemizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan veya 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.