Aksaray Çeviri ve Tercüme

Aksaray çeviri ve tercüme hizmetimiz, Okeanos Tercüme her dilde ve her terminolojide gösterdiği başarıyı Aksaray çeviri tercüme ve Aksaray yeminli tercüme hizmetlerinde de büyük bir titizlikle sunmaktadır.

İstanbul’un Fatih ilçesi’nde Vatan Caddesi ve Millet Caddesi’nin kesiştiği noktada yer alan Aksaray, İstanbul’un en tanından semtlerinden birisidir. Unkapanı, Laleli, Fındıkzade gibi tarihi semtlerle çevrili bir yer olarak oldukça ziyaretçi almaktadır.

Şehir tramvayının ve metronun kesiştiği yerde olması ve Topkapı, Fatih ve Beşiktaş gibi semtlerin kesişim noktasında olması nedeniyle şehir içi ulaşımda başlıca aktarma noktalarındadır.

Aynı zamanda İstanbul’un en yoğun ticaretinin olduğu yerlerden biri de Aksaray’dır.  Ülkemizin her bölgesinden ve her milletten yabancı turist ve iş insanının çok yoğun olarak ziyaret ettiği bir semtimizdir.

Aksaray Çeviri ve Tercüme Hizmetimiz

Yurt içi ve yurt dışı ticaretin yoğun olduğu Aksaray semtine dair yürütülen tüm global çalışmalar bağlamında Aksaray tercüme, çeviri  ve Aksaray yeminli tercüme hizmetine yoğun talep oluşmaktadır.

Katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, ISO ve TSE belgeleri ve fizibilite raporları gibi dokümanların bu kapsamda tercümesi gerçekleştirilmektedir. İlgili dokümanlar alanında uzman, deneyimli tekniker, mühendis ve mimar olan tercüman ve editörler tarafından tercüme edilmektedir.

Her global sistemin temel yapısını oluşturan hukuki alanda vekaletname, sözleşme, mahkeme evrakları, şirket tüzüğü gibi belgelerin tercümesi gerçekleştirilmektedir. Hukuki alanda tecrübe sahibi tercümanlar bu anlamda avantaj sağlamaktadır.

Fındıkzade’ye yakın oluşuyla sağlık alanında önemli bir yer olan Aksaray’da çeşitli tıbbi raporların, tahlil sonuçlarının Aksaray tıbbi tercüme hizmeti sağlanmaktadır. Hasta hayatına mal olabilen tıbbi tercüme mutlaka alanda bilgi ve deneyim sahibi kişilerce büyük hassasiyet ve dikkatle gerçekleştirilmelidir.

Aksaray Yeminli Tercüme

Vize, ikamet, vatandaşlık, şirket kuruluşu, nikah ve boşanma gibi işlemleri kapsamında pek çok evrakın Aksaray yeminli tercümesi sağlanmaktadır. Pasaport, kimlik, ehliyet, nüfus kayıt örneği, doğum belgesi, sabıka kaydı, sicil gazetesi ve vergi levhası gibi evraklar bu kapsamda resmi anlamda tercüme edilmektedir.

Aksaray Tercüme Bürosu Taleplerinizde Okeanos…

Tüm Aksaray tercüme işlemleri profesyonel bir tercümesi bürosu aracılığıyla gerçekleştirilmelidir. Okeanos Tercüme, kurulduğu günden beridir etik ilkelerine ve değerlerine bağlı çalışmalarını uygun fiyat, kalite ve acil tercüme politikası çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Her biri belirli uzmanlık alanına sahip, tecrübeli tercümanların çalıştığı Okeanos Tercüme’de gerçekleştirilen hiçbir tercüme hizmetinde hatalara ve kalitesiz tercüme hizmetine yer yoktur. EN15038 Kalite Standartları ile tüm tercüme işlemlerinizin kalitesi ve güvenilirliği garanti altındadır.

Aksaray tercüme, Aksaray çeviri ve Aksaray yeminli tercüme hizmeti hakkında detaylı bilgi için www.okeanostercume.com.tr web site adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca GSM & WHATSAPP & TELEGRAM 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlarımızdan kolaylıkla müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Her yere ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır…

İlgili Makaleler