Broşür Tercümesi ve Broşür Çevirisi

Broşür tercümesi ve broşür çevirisi, katalog çevirisi hizmetinin yanı sıra ürünlerini ve hizmetlerini uluslararası alanda tanıtmak isteyen firmalar tarafından sıklıkla talep edilen hizmetlerden birisidir.

Broşür Nedir?

Firmaların ürünlerini ve hizmetlerini tanıtma ve pazarlama amacıyla hazırladıkları basılı materyallerdir.

Broşürün İçeriği Nasıl Olmalıdır?

Broşür içeriğinde firmaların ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin kısa ve öz bilgiler, fiyatlar ve kampanyalar ve firmayı tanıtmaya yardımcı olacak bilgiler yer almalıdır.

Broşür içeriğinin yanı sıra broşürün hitap edeceği hedef kitle, broşürün boyutu, renk ve yazıları, hedef kitleye sunulan ürünlerin, hizmetlerin, fiyatların ve iletişim bilgilerinin ön planda yer alması firmanın tanıtımı açısından büyük önem arz etmektedir.

Broşür içeriği ve tasarımı gibi broşür çevirisi de firmaların ürün ve hizmetlerini yurtdışına açabilmeleri bağlamında oldukça kritiktir.

Özellikle üretim yapan firmalar ihracat yapmayı amaç edinmeleri halinde broşür çevirisi ve katalog çevirisi hizmetlerine oldukça fazla ihtiyaç duymaktadır.

Broşür tercümesi, broşürün konu alanına göre teknik tercüme ve ticari tercüme kapsamına girebilmektedir. Bir firma makine türünde ürünlerini tanıtırken broşür ve katalogları için teknik tercüme hizmetine ihtiyaç duyabilirken, ithalat ve ihracatını yaptığı ürünlerini tanıtırken ticari tercüme hizmetine de ihtiyaç duyacaktır. Bu bağlamda doğru, eksiksiz ve terminoloji uyumlu bir broşür tercümesi hizmeti alınması ticari faaliyetlerin daha sağlıklı yürümesine olanak sağlayacaktır.

Çeviri Çözümleri teknik ve ticari terminolojiye hakim profesyonel tercüman kadrosuyla müşterilerinin memnuniyet düzeylerini yukarılara taşıyacak kalitede broşür çevirisi ve katalog çevirisi hizmeti vermektedir.

Broşür tercümesi hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için info@ceviricozumleri.com adresine e-posta gönderebilir ya da 0212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Şehiriçi veya yurt içi, ülkemiz geneline ücretsiz kargo teslimat hizmetimiz vardır.

İlgili Makaleler