Cuma, Mayıs 14, 2021
Yeminli Tercüme Bürosuspot_img
Ana SayfaÇeviriBroşür Tercümesi ve Broşür Çevirisi

Broşür Tercümesi ve Broşür Çevirisi

Broşür tercümesi ve broşür çevirisi, katalog çevirisi hizmetinin yanı sıra ürünlerini ve hizmetlerini uluslararası alanda tanıtmak isteyen firmalar tarafından sıklıkla talep edilen hizmetlerden birisidir.

Broşür Nedir?

Firmaların ürünlerini ve hizmetlerini tanıtma ve pazarlama amacıyla hazırladıkları basılı materyallerdir.

Broşürün İçeriği Nasıl Olmalıdır?

Broşür içeriğinde firmaların ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin kısa ve öz bilgiler, fiyatlar ve kampanyalar ve firmayı tanıtmaya yardımcı olacak bilgiler yer almalıdır.

Broşür içeriğinin yanı sıra broşürün hitap edeceği hedef kitle, broşürün boyutu, renk ve yazıları, hedef kitleye sunulan ürünlerin, hizmetlerin, fiyatların ve iletişim bilgilerinin ön planda yer alması firmanın tanıtımı açısından büyük önem arz etmektedir.

Broşür içeriği ve tasarımı gibi broşür tercümesi ve broşür çevirisi de firmaların ürün ve hizmetlerini yurtdışına açabilmeleri bağlamında oldukça kritiktir.

Özellikle üretim yapan firmalar ihracat yapmayı amaç edinmeleri halinde broşür tercümesi ve broşür çevirisi ve katalog çevirisi hizmetlerine oldukça fazla ihtiyaç duymaktadır.

Broşür tercümesi ve broşür çevirisi ve katalog çevirisi, broşürün konu alanına göre teknik tercüme ve ticari tercüme kapsamına girebilmektedir. Bir firma makine türünde ürünlerini tanıtırken broşür ve katalogları için teknik tercüme hizmetine ihtiyaç duyabilirken, ithalat ve ihracatını yaptığı ürünlerini tanıtırken ticari tercüme hizmetine de ihtiyaç duyacaktır. Bu bağlamda doğru, eksiksiz ve terminoloji uyumlu bir broşür tercümesi ve broşür çevirisi ve katalog çevirisi hizmeti alınması ticari faaliyetlerin daha sağlıklı yürümesine olanak sağlayacaktır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi teknik ve ticari terminolojiye hakim profesyonel tercüman kadrosuyla müşterilerinin memnuniyet düzeylerini yukarılara taşıyacak kalitede broşür tercümesi ve broşür çevirisi ve katalog çevirisi hizmeti vermektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin broşür tercümesi, broşür çevirisi ve katalog çevirisi, teknik tercüme, ticari tercüme ve Perpa yeminli tercüme hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir veya info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

spot_img

GÜNCEL YAZILAR