Pazartesi, Temmuz 6, 2020
Ana Sayfa Güncel Cumartesi Günü Acil Tercümeleriniz İçin…

Cumartesi Günü Acil Tercümeleriniz İçin…

Cumartesi günü acil tercümeleriniz için tercüme bürosu arama derdine son veriyoruz…

Birçoğumuzun hayatı yoğunluk ve koşturmaca içerisinde geçer. İşlerle kafamız o kadar yoğun olur ki, bazen kendimize ayıracak vakit bile bulamayız.

Cumartesi Günü Acil Tercüme Talepleriniz İçin…

Hemen hemen hepimizin yurt dışına seyahat etme, yurt dışında çalışma ve yaşama, yurt dışında eğitim görme hayali vardır ve bazen bunun için birtakım girişimlerde bulunuruz. Bu bağlamda ise acil tercüme hizmetine ihtiyaç duyabiliriz. Çünkü seyahat etmek istediğimiz pek çok ülke tarafından ülkeye giriş çıkışlarda vize talep edilmektedir. Vize sürecinde ise konsolosluklar tarafından belli başlı evrakların yeminli tercümesi istenmektedir.

Bu süreçte bir tercüme bürosu aracılığıyla işlemlerimizi halletmemiz gerekmektedir. Ancak çok yoğun bir hafta geçirdiğimizden hafta için buna vaktimiz olmayabilmektedir. Bundan dolayı Cumartesi açık tercüme bürosu arayışı içerisine gireriz. Böylelikle hafta sonu işlemlerimizi gerçekleştirerek evraklarımızı Pazartesi gününe yetiştirebilmemiz mümkündür.

Vize, vatandaşlık, ikamet, yurt dışı eğitimi gibi kişisel ihtiyaçların yanı sıra lansman hazırlıkları yapan bir ihale ya da toplantıya dosya yetiştirmeye çalışan ve hafta içi bunun için vakti olmayan şirketlerin de Cumartesi günü acil tercüme talebinde bulunması olasıdır.

Bireysel ve kurumsal tüm bu acil tercüme talepleri Cumartesi açık bir tercüme bürosu aracılığıyla çok kolay bir şekilde çözüme kavuşmaktadır.

Cumartesi Günü Tercüme Taleplerinizde Okeanos…

Okeanos Tercüme şirketi deneyimli ve alanlarında uzman tercüman kadrosuyla müşterilerinin Cumartesi günü tercüme taleplerine pratik çözüm önerileri sunmaktadır.

Cumartesi açık tercüme bürosu olarak İstanbul’un iş akışının en yoğun yaşandığı iş merkezlerinden birisi olan Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan ofisinde acil tercüme ve yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Okeanos Tercüme şirketinin cumartesi günü acil tercüme, yeminli tercüme ve acil tercüme hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifine ulaşmak için info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 0212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

GÜNCEL YAZILAR

Özel Şartlarda YKS 2020

Özel şartlarda YKS 2020, bilindiği üzere dünyaca bir pandemi sürecinden geçiyoruz.  COVID-19 salgınının olumsuz etkilediği alanlardan birisi de haliyle eğitim sektörü… Pandemi nedeniyle ertelenen ve...

Osmanlıca Tercüme ve Osmanlıca Çeviri

Osmanlıca tercüme ve çeviri, Osmanlıca, 13.yy’da Osmanlı İmparatorluğunda kullanılmış olan dilin adıdır. Çoğunlukla Arapça ve Farsçanın etkisi altında kalan bir dil olarak Arap alfabesinin...

Farsça Yeminli Tercüme

Farsça yeminli tercüme, Farsça, İran başta olmak üzere Tacikistan, Afganistan, Özbekistan ve Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan, Hint-Avrupa dil ailesinin Asya kolunun Hint-İran öbeğinde arasında...

Azerice Tercüme ve Azerice Çeviri

Azerice tercüme ve Azerice Çeviri, Azerice veya diğer bir deyişle Azerbaycan Türkçesi Türk dilinin Oğuz veya Batı lehçelerinden biri olup Azerbaycan'ın resmi dilidir. Azerbaycan'ın yanı...