En İyi İngilizce Geliştirme Uygulamaları

Telefonunuza indirebileceğiniz en iyi İngilizce geliştirme uygulamaları, birçoğumuzun hayalidir İngilizce öğrenmek, anlamak, konuşmak. Kurduğumuz bir düşte bile Amerika’nın o şaşalı sokakların da gezerken bir bir ağzımızdan su gibi dökülen İngilizce kelimelerle yeni arkadaşlıklar kurmak, yeni ortamlar tanımak.

Asıl önemli olan İngilizce’nin bir dünya dili olduğu. Bugün nereye giderseniz gidin herkesin ortak konuştuğu dillerden biridir İngilizce bu yüzden bu dili bilmek öğrenmek her insan için önemlidir. Sizlere İngilizce geliştirme uygulamaları ve telefonda İngilizce geliştirmek için neler yapacaksınız bunun hakkında bilgi vereceğiz.

En İyi İngilizce Geliştirme Uygulamaları

Artık herkesin bir akıllı telefonu var. Herkes istediği uygulamayı, programı kurup kendini çok rahat geliştirebilir. Öğrenmek sizin elinizde olan bir şey, biraz azimle bunu çok rahat elde edebilirsiniz. Belki bütçeniz kurslara yetmeyebilir. O zaman daha çok çabayla emin olun kendinizi geliştirebilirsiniz. İngilizce öğrenirken izleyeceğiniz yolları itina ile takip etmelisiniz. Sıkılmadan pes etmeden keyifli bir şekilde İngilizce öğrenmeyi kim istemez ki?

İngilizce dilini öğrenmek için gittiğiniz kursların, aldığınız özel derslerin yanı sıra bunları günlük hayatınızda da uygulamalısınız. Telefona indireceğiniz basit İngilizce uygulamalar sayesinde her an her dakika öğrenebilirsiniz.

Günümüzde birçok telefondan İngilizce öğrenmek için hazırlanmış programlar var sizler için derledik topladık. Bu liste telefonda İngilizce geliştirmek için tam size göre…

Telefonda İngilizce Geliştirmek İçin En İyi Uygulama: Cambly

Bugün neredeyse her ırktan, her dilden, her dinden insanların ortak noktası ‘’Cambly’’ programıdır. Çevirim içi program sayesinde istediğiniz her an farklı bir ülkede ki eğitimciye bağlanıp İngilizce sohbetler edebilirsiniz.

Bu program sayesinde ana dili İngilizce olan eğitimcilerden öğrenim görür istediğiniz konular üzerinde çalışabilirsiniz. İngilizce geliştirme uygulamaları sayesinde üst düzeylere çıkabilirsiniz.

Cambly programı sizin hangi alanda öğrenim görmek istediğinizi bilirse sizi, o alanda eğitim veren uzmanlara yönlendirir. Misal verecek olursak dış ticaretle uğraşan bir öğrenci girdiği uygulamada çok rahat bu alanda uzman eğitimcileri bulup onlarla 7/24 bağlanıp ders çalışarak, sohbet ederek sizde uzmanlaşırsınız ve böylece sizin için kolaylaşır.

Cambyl programı online çevrim içi olup uygulamayı yüklerken sizden bir miktar para talep eder.

Bu linke tıklayarak kendinize uygun programı seçebilirsiniz.

Eğer Sıfırdan Başlayacaksanız Duolingo

Son güncellemelere göre telefonda İngilizce geliştirmek için bu uygulama 100 milyon indirmeye sahip olan 23 dilde hizmet veren Duolingo uygulaması gelmiş geçmiş en iyi, en rağbet gören programların başında gelir. Yazma, konuşma, okuduğunu anlama, okunanı anlama hakkında alıştırmalar yaparak seviyeden seviyeye atlayabilirsiniz.

Bu program sayesin de çeviri yaparken bir yanda da pratik bir şekilde İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

Duolingo’nun size sunduğu diller sayesinde her dilde eğitim alabilirsiniz.

Türkçe, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince, Almanca, Fransızca , Japonca, Rusça, Lehçe, , Tayca, Ukraynaca, Korece, ve Çekçe , Macarca, Endonezce, Rumence, Arapça, Vietnamca, Yunanca Flemenkçe (Hollanda), Hintçe,

Kendinize uygun dili seçtikten sonra kendinize bir program yapıyorsunuz. Programa uygun hareket edip her başarınızda size verilen ödüller oluyor. Aşama aşama ilerleyen programda ilk olarak temelde öğreneceğiniz kelimeler, gramerler hakkında bilgi veriliyor. Daha sonraki alıştırmalarda ise sorular çözüyorsunuz. Alıştırmalarda size tanından 3 defa hata yapabilme hakkınız vardır.

Bu linke tıklayarak inceleme yapabilirsiniz.

Hem Sohbet Edeyim Hem İngilizce Geliştireyim Diyenler İçin Doongle

Bir sosyal medya platformu düşünün. Twitter, Instagram, Facebook. Doongle uygulaması da bunun gibi Uluslararası çalışan bir platform. Fotoğraf paylaşıyorsun, fotoğraf beğeniyorsunuz, yorum yazıyorsun. İstediğin kişileri ekleyebiliyorsun İster Amerikalı bir arkadaş ister İtalyan biri. Irk, dil fark etmez. İnsanların ortak birleştiği yer. Amaç İngilizce sohbetler ederek kendinizi geliştirmek.

İngilizce öğrenirken bir yandan da hayalinizdeki bir ülkeye gezi planlıyorsunuz. Fakat gezi öncesi de ön bir araştırma yaparak hem göreceğiniz yerleri hem de size ücretsiz rehber yapabilecek birilerini arıyorsunuz. İşte tam bu sırada Doongle uygulamasındaki üyeliğiniz sayesin de gitmek istediğiniz ülkede yaşayan insanları bulup konuşarak, onlardan gidip görülecek güzel yerlerin, en lezzetli restorandan en meşhur tatlıcıya kadar bilgi alıp gezinize yön verebilirsiniz. Sizin için ücretsiz rehberlik yapabilecek birçok kişi de bulabilirsiniz.

Bu İngilizce geliştirme uygulamaları sayesinde kalıcı, güzel dostluklar da edinebilirsiniz.

Bu linke tıklayarak uygulamayı telefonunuza indirip kurabilirsiniz.

Çeviri Çözümleri

0212 221 45 21 & 0553 910 31 32 

 

İlgili Makaleler