Perşembe, Ekim 1, 2020
Ana Sayfa Çeviri Oturum İzni Belgeleri Tercümesi

Oturum İzni Belgeleri Tercümesi

Oturum izni belgeleri tercümesi, çeşitli sebeplere dayalı olarak Türkiye sınırları içerisinde yaşamak isteyen yabancı vatandaşlar oturma ini alabilmek adına tercümesine ihtiyaç duymaktadır.

Oturum İzni Nedir?

6458 sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu uyarınca Türkiye sınırları içerisinde yaşamak isteyen vatandaşlar verilen izin belgesine denilmektedir.

Yabancı uyruklu vatandaşlar oturma izni kapsamında belli başlı belgelere ve birtakım belgelerinin noter onaylı tercümesine ihtiyaç duymaktadır.

Oturum İzni için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Pasaport ve noter onaylı tercümesi,

Kimlik, noter onaylı tercümesi ve fotokopisi,

Aile cüzdanı ve noter onaylı tercümesi,

Sağlık sigortası,

4 adet vesikalık fotoğraf,

Harç dekontu,

Öğrenim belgesi,

Gelirini gösteren belge,

Yabancı adına başvurulduğu takdirde;

Vekaletname ve noter onaylı tercümesi,

vb. evraklar ve noter onaylı tercümeleri sağlandığı takdirde oturma izni süreci hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

Oturum İzni Belgeleri Tercümesi İhtiyaçlarınızda Okeanos…

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, Oturum izni belgeleri tercümesi için profesyonel ve deneyimli tercüman kadrosuyla İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Arapça ve Farsça olmak üzere pek çok dilde kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, müşterilerinin oturma izni başvuru süreçlerinin kolaylaşması ve hızlı bir şekilde ilerlemesi adına gereken ilgi ve yardımı sunarak yardımcı olmaktadır.

Yeminli olduğumuz noterler ile  müşterileri tarafından noter onaylı tercümesine ihtiyaç duyulan oturma izni belgeleri için profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Karakter sayısının yanı sıra yeminli tercüman kaşe ve imzasının taşıdığı resmiyetten dolayı sayfa sayısını da hesaba katarak belirlediği noter onaylı tercüme fiyatlarıyla müşterilerin talep, beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sağlamaktadır.

Okeanos Tercüme şirketinin oturum izni belgeleri tercüme, yeminli tercüme, noter onaylı tercüme ve Perpa yeminli tercüme hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir veya info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0212 221 45 21 numaralı sabit hattımızdan veya 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

GÜNCEL YAZILAR

Şartname Çevirisi ve Tercümesi

Şartname çevirisi ve tercümesi, kamuya dair alım, satım, kiralama, devretme gibi konularda teknik ve idari konuları belirleyen yazıya şartname denir. Şartname çevirisi genel itibari...

Türkçe’nin Dünya Dilleri Arasındaki Yeri

Türkçenin dünya dilleri arasındaki yeri, Türkçe günümüzde edebiyat ve bilim dili olarak görülen birçok dilden eski bir tarih barındırmaktadır. Birçok dünya dilinden daha eski...

Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi

Yabancı dil olarak Türkçe öğretimi, Türkiye son zamanlarda çeşitli ülkelerden göç alan bir ülke konumundadır. Söz konusu durum Türkçe'nin zorunlu veya yalnızca talep doğrultusunda...

Hangi Yabancı Dilleri Öğrenmelisiniz?

Kariyeriniz için hangi yabancı dilleri öğrenmelisiniz? Günümüzde bilimsel ve teknolojik gelişmeler arttıkça ülkeler arası sınırlarda ortadan kalkmıştır. Böylelikle ülkeler arası etkileşim ve iletişim de...