Seyahat Belgeleri Çevirisi

Seyahat belgeleri çevirisi, Yeni yerler keşfetmenin ve yeni bilgiler öğrenmenin en kısa yolu seyahat etmektedir. İspanya, Fransa ya da Amerika dünyanın hangi ucuna olursa olsun tarihi yapıları görmek, kültürel ve sanatsal etkinliklere katılmak veya sadece kafa dinlemek için seyahat en etkili araçtır.

Seyahat Belgeleri Çevirisi

Yalnızca pasaport aracılığıyla giriş-çıkış yapılabilen pek çok ülke bulunsa dahi Amerika, Çin, İspanya, İngiltere, İtalya ve Fransa gibi ülkeler Türkiye’den seyahat vizesi talep eden ülkeler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla ilgili ülkelere seyahat etmek isteyen vatandaşlardan seyahat vizesi kapsamında başvuru yaptıkları ülke konsoloslukları tarafından belli başlı belgelerin çevirisi talep edilmektedir.

Yeminli tercümesi talep edilen seyahat belgeleri arasında çalışan kişiler için işe giriş bildirgesi, SGK hizmet dökümü, maaş bordrosu, şirket faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, imza sirküleri, öğrenciler için öğrenci belgesi, eğitim amaçlı seyahat ediyorlarsa diploma ve transkript, emekliler için banka hesap dökümü, 18 yaşından küçükler için muvafakatname gibi evraklar bulunmaktadır.

Seyahat vizesi sürecinizi kolaylaştırmak adına alanında uzman bir tercüme bürosundan seyahat belgelerinin çevirisi için yeminli tercüme hizmeti almanız gerekmektedir.

Çeviri Çözümleri her biri belirli bir terminolojiye hakim, deneyimli, hem kaynak dile hem de hedef dile anadili düzeyinde hakim tercüman kadrosuyla seyahat etmek istediğiniz ülke konsolosluğu tarafından talep edilen seyahat belgelerinin tercümesi için kaliteli ve güvenilir yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Seyahat belgelerinin tercümesi için uygun fiyatlar eşliğinde sağladığı yeminli tercüme hizmetinin yanı sıra seyahat vizesi hakkında yeterli donanıma sahip ekibiyle konuya ilişkin bilgilendirmelerde bulunmaktadır.

Seyahat belgeleri tercümesi için Çeviri Çözümleri yeminli tercüme hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için  info@ceviricozumleri.com adresine e-posta gönderebilir ya da 0212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 numaralı hatlarımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişim sağlayabilirsiniz.

Acil talepleriniz için 0553 910 31 32 MOBİL / WHATSAPP / TELEGRAM hattımız ile bizlere ulaşabilirsiniz…

İlgili Makaleler