Türkçe Afganca Çeviri

Türkçe Afganca çeviri taleplerinizde kaliteli, güvenilir ve hızlı çeviri hizmeti sunuyoruz. Afganca çeviri bugün Afgan vatandaşları tarafından ihtiyaç duyulan çeviri alanlarından birisidir. Ülkemizdeki Afgan nüfusunun fazlalığı çeviri bağlamında talep oluşturmaktadır.

Afganca

Peştuca olarak da bilinen Afganca (bilgi için…), Afganistan’da ve Pakistan’ın batı kesiminde yaşayan Peştunlar tarafından konuşulan dildir. Hint-Avrupa dil ailesinin İran Dilleri öbeğinde bulunmaktadır. Kırk beş harften oluşan bir alfabeye sahiptir. Arap alfabesiyle yazılmaktadır. Büyük ölçüde Hintçe, Urduca, Farsça ve Arapçadan sözcük barındırmaktadır. Afganistan’ın eğitim dili Peştuca veya Afgancadır. Afganistan’da ikinci dil ise Farsçadır.

Türkiye-Afganistan İlişkileri

Türkiye-Afganistan ilişkilerinin genelini Afganistan’a yapılan yardım programları oluşturmaktadır. Türkiye, Afganistan’ı yaşadığı zorlu süreçler bağlamında her zaman destekleyici bir ülke olmuştur. Yaklaşık 1,1 milyar dolar değerindeki kalkınma programı, bugün Türkiye’nin bir ülkeye yaptığı en büyük dış yardım programıdır. Aynı zamanda siyasi sebepler başta olmak üzere çeşitli nedenlere dayalı olarak Türkiye, Afganistan’dan yoğun göç almıştır.

Türkçe Afganca Çeviri 

Çeviri Çözümleri, Afgan vatandaşları için Afganca çeviri hizmeti sunmaktadır. Resmi kurumlarda gerçekleştirilen birçok işlem için Afganca Türkçe çeviri işlemi gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda birçok belge ve metnin Türkçe Afganca işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kimlik, ehliyet, nüfus kayıt örneği, diploma, transkript vb. dokümanların Afganca işlemi gerçekleştirilmektedir. Çeviri işlemi gerçekleştirilen metinler uzman editör kadromuz aracılığıyla kontrol edilmekte ve hatasız ve doğru çeviri hizmeti sağlanmaktadır.

Afganca Çeviri Fiyatları

Türkçe Afganca çeviri fiyatları karakter sayısı baz alınarak belirlenmektedir. Çeviri Çözümleri, her çeviri hizmetinde olduğu gibi Afganca çeviri talebinde bulunan müşterileri için de uygun fiyatlar üzerinden teklif vermektedir. Uygun çeviri fiyatları eşliğinde ise kaliteli, güvenilir ve hızlı Türkçe Afganca hizmeti sağlanmaktadır.

Afganca çeviri fiyatları için tıklayınız…

Afganca Çeviri Bürosu

Afganca talepleri doğrultusunda belgeler Afganca çeviri bürosu aracılığıyla tercüme edilmektedir. Çeviri Çözümleri, sektörde lider tercüme büroları arasında yer almaktadır. Bunda hizmetlerini sürekli olarak yenilemesi ve güncellemesi yatmaktadır. EN 15038 Tercüme Hizmet Kalite Standartları ile gerçekleştirdiği çalışmalarıyla müşteri memnuniyetini her zaman üstlerde tutmayı başarmıştır.

Türkçe Afganca tercüme hizmetlerimiz hakkında bilgi ve teklif talepleriniz için mail adresimiz  info@ceviricozumleri.com veya 0553 910 31 32 GSM & WHATSAPP & TELEGRAM veya 0212 221 45 21 numaralı hatlardan kurumsal müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler