Teknik Tercüme

  0
  40

  Cihazların veya teknik alanda verilen hizmetlerin uluslararası pazarda tanıtımı, satışa sunulması veya pazarlanması esnasında teknik metinlerin veya teknik dokümanların çeviri işlemi gerçekleştirilmektedir.

  Kullanım kılavuzu, katalog, broşür, el kitapçığı, CE belgesi, ISO belgeleri, TSE belgeleri, AR-GE raporu, teknik şartnameler gibi içerikler teknik tercümesi gerçekleştirilen metinlerdir.

  Teknik tercüme mühendislik, mimarlık, bilişim, fen bilimleri, elektrik-elektronik, denizcilik, havacılık, teknoloji vb. pek çok alanda metin içeriğine sahiptir. Dolayısıyla ilgili alanlarda uzman kişiler aracılığıyla gerçekleştirildiğinde verimli sonuçlar vermektedir.

  Açık ve net cümleler kullanmak, teknik terminolojiye uygun terimler kullanmak, ilgili içeriğe dair araştırmalar yapmak, içeriği olduğu gibi yorum katmadan ifade etmek teknik tercüme bağlamında önemli olan bir değer husustur.

  Teknik tercüme deneyimi olan veya ilgili teknik alanlarda uzman tercüman kadrosuna sahip bir tercüme bürosu ile çalışmak teknik tercümesine ihtiyaç duyduğunuz içerikleriniz, web siteniz, katalog veya şartnameleriniz bağlamında sizlere olumlu katkılar verecektir.

  Teknik tercüme işlemini kaliteli ve uygun fiyatlar eşliğinde sağlayan bir tercüme bürosu ise teknik tercüme hizmeti arayışlarınızı sonlandıracak, bu bağlamda son durağınız olacaktır.

  Teknik tercüme ve teknik çeviri hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için 0212 221 45 21 numaralı sabit hat veya 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.