Perpa Yeminli Tercüme

Perpa, İstanbul Şişli’de bulunan Perşembe Pazarı esnafının Şişli’nin gelişimine bağlı olarak oluşturulmuştur. İstanbul’un merkezinde iş dünyasının ve kobilerin nabzını tutmaya devam eden Perpa Ticaret ve İş Merkezi 1988 yılında “Yapılırken heyecan duyulmayan işler başarılı olamaz” sloganı ile inşa edilmiştir. Aynı slogan inancıyla 30 yıldan fazladır tek çatı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Perpa firmaları ve detayları hakkında bilgilerin yanı sıra, Perpa firmalarına ve çalışanlarına özel yeminli tercüme hizmetlerimiz hakkında bilgiyi de aşağıda bulabilirsiniz…

Açık ve kapalı otoparkı bulunan 13 katlı kompleks içerisinde yaklaşık 4.000 iş yeri bulunmaktadır. Şirketler, vakıflar, dernekler, kamu kurum ve kuruluşları, PTT, kargo firmaları, İstanbul Ticaret Odası Perpa Şubesi ( İto Perpa ) ve Beyoğlu 25. Noterliği ’ni bünyesinde barındırmaktadır.

Perpa Ticaret ve İş Merkezi ’nde bulunan şirketlerin faaliyet alanları; elektrik ekipmanları, bilgi teknolojileri, mimarlık ve mühendislik, makine ve ekipmanları, teknik hırdavat, telekomünikasyon, trafik müşavirliği, aydınlatma, metal ürünleri ve mutfak ekipmanları, altyapı inşaatı, kablo, toprak ürünleri, fotoğrafçılık, matbaacılık, zücaciye, eğitim, kağıt ve kırtasiye, döküm ve metal işleme, inşaat malzemeleri, tekstil yan sanayi ürünleri, finans kuruluşları, restorasyon ve izolasyon, demir çelik, hazır giyim, sigortacılık, toptan ve dış ticaret, kuyumculuk, gümrük müşavirliği, lpg, sıvılaştırılmış ve sıkıştırılmış gazlar ve daha birçok alanda faaliyet gösteren şirkete yer vermektedir.

Ticaret Merkezi, iş hayatının hızlı aktığı bir ticaret kompleksidir. Global ticaretin de bir o kadar yoğun yaşandığı Ticaret Merkezi çatısı altında uluslararası iletişiminizi sağlayacak Okeanos Tercüme, Perpa A Blok 9. Kat 1184 numaralı ofisinde hizmet vermektedir. Perpa tercüme hizmetimiz olarak Okeanos, profesyonel ekibi ile uygun fiyatlı, hızlı ve kaliteli çeviri hizmeti sağlamaktadır.

İstanbul Ticaret Odası Perpa Şubesi (İto Perpa)

Son çıkan yasa kapsamında şirket kuruluşlarında yeni bir süreç başlamış olup artık şirket kuruluşları sadece Ticaret Odalarında yapılarak süreç ve maliyet olarak azalma yaşanmıştı. İstanbul Ticaret Odası Perpa Şubesi her gün yeni şirket kuruluşuna ve yeni girişimcilere hizmet vermeye devam ediyor. Şirket Kuruluşu ve Sicil tasdiki işlemleri açısından rahat ve düzenli olması ve lokasyon avantajı ile yoğun işlem hacmine sahiptir.

Beyoğlu 25. Noterliği

Beyoğlu 25. Noterliği, Perpa Ticaret Merkeziçatısı altındaki tek noterlik makamı olup, çok sayıda firma ile aynı çatıyı paylaşması ve İstanbul Ticaret Odası Perpa Şubesi ile aynı binada yer alması sebebiyle yoğun iş hacmine sahip olup tüm tasdik, alım, satım, devir, vekalet, sözleşme ve daha birçok hizmeti yerli ve yabancı vatandaşlara sunmaktadır.

Perpa Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Ticaret Merkezi’nde İTO ve Noterlik nezninde, şirket kuruluşu, sicil tasdiki veya noter işlemleri de yapılmaktadır. Perpa yeminli tercüme işlemi, vekaletname, satış sözleşmesi, alım satım ve devir işlemlerinde, pasaport tercümesi gibi birçok işlemde etik ve ilkelerine bağlı çalışmalarını sürdürmektedir.

Yeminli tercüme işlemi, yeminli tercüman tarafından tercümesi yapılan evrakın ıslak kaşe ve imza yapılması işlemidir.

Yeminli tercüme ve yazılı çeviri olduğu gibi noter, ticaret odası, tapu dairesi gibi kurumlarda sözlü yeminli tercüme olarak da gerçekleştirilmektedir.

Perpa Noter Onaylı Tercüme 

Noter onaylı tercüme ve çeviri işlemi yeminli tercüman onayı sonrası evrakın noterlik makamında noter tarafından da tasdik edilmesi işlemidir.

Okeanos Tercüme şirketi tarafından, noter onaylı tercüme lokasyon avantajı sayesinde hızlı ve kaliteli olarak uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Perpa Teknik Tercüme 

Perpa çatısı altında büyük çoğunluğu teknik alanda faaliyet gösteren firmalar bulunmaktadır. Okeanos Tercüme, kaliteli çeviri hizmetini teknik alanda deneyimli ve uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Perpa teknik çeviri, teknik terim uygunluğu, terminolojik bütünlük ve cümle yapısına dikkat edilerek teknik tercüman ve editörler tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Perpa Vize Tercümesi 

Vize tercüme ve çeviri işlemi tüm vize, ikamet, vatandaşlık, evlilik işlemlerinde müşteri talebi doğrultusunda Perpa noter onaylı tercüme olarak yapılmaktadır.

Pasaport, doğum belgesi, evlilik cüzdanı, ikamet belgesi, nüfus kayıt örneği, diploma, sertifika, transkript, şirket kuruluş evrakları, banka evrakları ve daha birçoğu bu kapsamda işleme alınmaktadır.

Perpa Hukuki Tercüme 

Perpa Ticaret Merkezi’nde çok sayıda hukuk bürosu mevcut olup yabancı dilde çok sayıda işleme ihtiyaç duyulmaktadır. Okeanos Tercüme, Ticaret Merkezi’ndeki ofisinde  hukuki tercüme ve çeviri hizmeti vermektedir. Hukuki çeviri dosyaları, hukuki terminolojiye uygun, kaliteli, hukuki sistemleri bilen ve hukuk alanında eğitim almış tercüme ekibi tarafından düzenlenmektedir.

Perpa’da Bütün Dillerde Tercüman Hizmetimiz

Ülkemiz ve İstanbul’un en büyük ticaret merkezlerinden olan Perpa’da, ithalatçılar, ihracatçılar, yurt dışı seyahat ve işlemleri için çeviri ihtiyacı olan şirketlere ve kişilere bütün dillerde çeviri ve Perpa tercüman desteği vermekteyiz.

Okeanos Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana çalışmalarını uygun fiyat, kalite ve hız ile birleştirerek profesyonel hizmetini sürdürmektedir. Kurumsal müşterilerine müşteri odaklı, firma ihtiyaçlarına göre iş planı ve stratejik planlamalar yaparak firma bazlı hizmetler sunmaktadır.

Okeanos Tercüme, Avrupa Birliği’nin kabul ettiği tek çeviri kalite standartı olan EN 15038 belgesine sahip olup, vermiş olduğu bütün çeviri ve yeminli tercüme projelerinde bu belge ve kalite standartları çerçevesinde hizmet vermektedir.

Standartlarımız gereği, bütün çeviri projelerimizde asgari bir dilde uzman tercümanlar, editörler ve kontrolörler görev almakta olup, bütün projeler en az 2 kontrol ve son olarak editör kontrolleri uygulanmaktadır. Çeviri projelerimizde standartlarımız gereği uygulanan hiç bir işlemden ilave ücret alınmamaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi aynı zamanda Okeanos Tercüme firmasının da bulunduğu ve tüm yeminli tercüme ve yeminli çeviri hizmetleri yıllardır profesyonel şekilde yürütülmektedir.

Perpa İngilizce, Arapça, Rusça, Fransızca, Farsça, Almanca ve diğer bütün dillerde hızlı – uygun fiyatlı – profesyonel tercüme ve tercüman hizmeti…

Perpa tercüman hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan ofisimizden ya da  info@okeanostercume.com.tr adresimize mail atabilir ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler